ŞAMPİYONDAN GÜNEY’E ZİYARET

Reklam
Reklamı Gizle

Yıldızlar ve U15 Ferdi Türkiye Halter Şampiyonası’nda Ordu Gençlik Spor Kulübü adına yarışan Ünyeli sporcu Yusuf Dursunoğlu Kaymakam Ümit Hüseyin Güney’i ziyarette bulundu.

Ünye İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Aydın Kuyumcu ve Halter Antrenörü Cumali Tekin ile birlikte Güney’i ziyaret ederek önünde ki müsabakalar hakkında bilgiler verdi.

ÜNYELİ SPORCUMUZ GURURUMUZ OLDU

Kaymakam Güney;

“Ordu Gençler Spor Kulübü sporcusu Yusuf Dursunoğlu İllimizi temsil etmiştir. Yusuf Dursunoğlu kardeşimiz 102 kilogram da Ordu Gençlik Spor Kulübü adına müsabakalara katılmış, yarışmış yaptığı dereceyle de Türkiye 3.’sü olmuştur. Derecesinde koparmada 98 kg, silkmede 116 kg ve toplam da 219 kg olmak üzere toplam 214 kg Türkiye 3.’sü olmuştur. Biz bu başarıyı elde eden kıymetli örnek sporcumuzu tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz. Yine çocuğumuzun yetişmesinde, bugünlere gelmesinde, bugün adım attığı başarının, imzalattığı başarının gelecekte daha büyük başarıların altına imza atmasını beklediğimiz süreçte yanında olalım çok değerli ailesine, ona yol gösteren çok değerli antrenörümüze, İlçe Gençlik Spor Müdürümüz Aydın Bey’e, İl Gençlik Spor Müdürümüz Mustafa Beye, Ordu Gençlik Spor camiasına ve her konuda olduğu gibi özellikle Gençlik Spor konusunda İlimizin İlçemizin önünü açan Sayın Valimiz Tuncay SONEL Beyefendiye de sizin huzurlarınızda şükranlarımı arz ediyorum. Basın olarak sporun ve sporcunu her zaman yanında oldunuz başarıyı güzellikleri paylaştınız. Bizler böyle güzel bir sporcumuzun ilçemizde Ünye’mizde yetiştiği için büyük mutluluk duyuyoruz, gurur duyuyoruz. Başarılarınızın artarak devamını diliyorum” dedi.