SAADET PARTİSİ CUMHURBAŞKANI ADAYINI BELİRLİYOR

Reklam
Reklamı Gizle

Cumhurbaşkanlığı seçimlerine az bir zaman kala muhalefet cephesinde ortak bir aday üzerine uzlaşma sağlanamayınca partiler kendi adaylarını açıklamaya başladılar. İyi Parti’nin ardından Saadet Partisi de kendi adayını açıklıyor.

  Yarın saat 10:00’da Cumhurbaşkanı adayını açıklayacak olan Saadet Partisi’nde 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’den olumsuz yanıt gelince Genel Başkan Temel Karamollaoğlu’nun ,Haşim Kılıç’ın ve Abdüllatif Şener’in aday olarak ismi geçmeye başlamıştı. Şimdi gözler yarınki açıklamada olacak.

Saadet Partisi ilçe başkanı Özgür Şahin gazetemize yaptığı açıklamada,24 Haziran milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri çalışmalarımız devam ediyor.En son 18 arkadaşımız milletvekili aday adaylıklarını açıklamışlardı.Adaylık süreci partimizde 2 Mayıs’a kadar devam ediyor.Bundan sonra milletvekili aday adaylığına katılımlar olabilir.

Şuan gündemimizde Cumhurbaşkanı adayımızı belirlemek var.Bunun için parti teşkilatlarımızla Ankara’ya gidiyoruz.Partimizin tüm kollarının katılacağı istişare toplantısının ardından Cumhurbaşkanı adayımızı açıklayacağız.Kamuoyunda konuşulan isimler belli,şimdilik net birşey söylemem olmaz.Yarın Cumhurbaşkanlığı adayımız konusu netlik kazanacaktır dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir