BAŞKAN ŞAHİN ”YEREL BASIN DESTEKLENMELİ”

Reklam
Reklamı Gizle

Saadet Partisi Ünye İlçe Başkanlığı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Çakır Medya-A52 TV’ye ziyaret gerçekleştirdi.

Saadet Partisi Ünye İlçe Başkanı Özgür Şahin ve yönetim kurulu üyeleri 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle Karadeniz Radyo Televizyon ve Gazeteciler Derneği Başkan Cihan Çakır’a ziyarette bulundu.

Ziyarette yerel basının önemini ve desteklenmesi gerektiği konularına vurgu yapan Saadet Partisi Ünye İlçe Başkanı Özgür Şahin, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Çakır Medya’ya ziyaret gerçekleştirdik. Ben Çakır Medya sahibi ve KARTEGDER Başkanı Sayın Cihan Çakır nezdinde tüm çalışan gazetecilerimizin gününü kutluyorum. Her zaman ifade ettiğimiz gibi yerel basının güçlenmesi ve desteklenmesinin gerektiğinin altını çiziyorum. Bugün ulusal basın var ise bu yerel basın sayesinde olmuştur. Ulusal basını besleyen haberleri gönderen yerel medyadır. Ben bu manada emek sarf eden, zor şartlar ve imkanlar içerisinde gazetecilik mesleğini sürdüren tüm çalışanların gününü kutluyorum” dedi.

ÇAKIR’DAN TEŞEKKÜR

Ziyaretten oldukça memnun olduğunu söyleyen Karadeniz Radyo Televizyon ve Gazeteciler Derneği Başkanı Cihan Çakır,” Ziyaretten dolayı Saadet Partisi Ünye İlçe Başkanı Özgür Şahin ve yönetiminize teşekkür ediyoruz. 8 yıl önce başladığımız habercilik serüvenine her geçen gün üzerine bir şeyler ekleyerek başarılı bir şekilde bu günlere geldiğimizi sizlerin ve dostlarımızın takdirleriyle anlıyoruz. Bu takdirler bize şevk olarak geri dönüyor. Özgür, objektif, ilkeli ve dürüst habercilik anlayışıyla çalışmalarımıza devam etmek ve memlekete güzel izler bırakmak istiyoruz. Yerel basının üzerine düşen vazifeleri yerine getirme adına çalışan emekçi arkadaşların gününü kutladığınız için teşekkür ederim” diye konuştu.