Rusumat 4 Yoroz’dan Ordu’ya Baktı

Reklam
Reklamı Gizle

 

DSCF1201

Rusumat 4 Gençlik ve Spor Kulübü doğa yürüyüşlerine bir yenisi daha ekledi. Geçtiğimiz Pazar günü Yoroz Kent Ormanına yürüyen Rusumat 4 Gençlik ve Spor Kulübü katılımcıları, sonbaharda hem doğanın tadını çıkardı, hem de keyifli bir hafta sonu geçirdiler. Katılımcılar, aynı anda hem Ordu’ya baktılar, hem de Giresun’a.

Rusumat 4 Gençlik ve Spor Kulübü doğa yürüyüşleri şubesi tarafından organize edilen doğa yürüyüşüne katılan katılımcılar sonbaharda yazdan kalma bir günün tadını doyasıya yaşadılar. Yoroz Kent Ormanının bilinmeyen güzelliklerini gün yüzüne çıkarmak ve farklı bir hafta sonu yaşamak için doğaya çıktıklarını ifade eden Rusumat 4 Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Ali Çelik; “Her ay farklı bir doğa güzelliğine doğru yürüyoruz. Bu ay rotamız Yoroz Kent Ormanı oldu. Yazdan kalma bir sonbahar günü yaşadığımız bu hafta sonunda sağlıklı ve zinde kalmak için doğa ile iç içe olmayı tercih ettik. Kulübümüz olarak her ay farklı bir doğa güzelliğine yürüyüş düzenliyoruz. Kulübümüz doğa sporlarında zaten öncülük yapan bir kulüp.  Doğa sporlarına öncülük yapan bir kulübün sorumluluklarını yerine getirmek adına her ay farklı bir doğa güzelliğine yürüyüş düzenliyoruz. Bundan sonraki aylarda da yürüyüşlerimiz devam edecek. Yaz kış yağmur çamur demeden yürüyüşlerimiz aralıksız devam edecek.” dedi.

Rusumat 4 Gençlik ve Spor Kulübünün organize ettiği Yoroz Kent Orman doğa yürüyüşüne katılan katılımcıların doğanın ve temiz havanın keyfini sürdüklerini ifade ederlerken; “ Rusumat 4 Gençlik ve Spor Kulübünün doğa etkinliklerini hayranlıkla takip ediyor ve katılıyoruz. Her ay farklı bir yere gezi düzenliyorlar. Yoğun iş stresinden uzaklaşmak için süper fırsat oluyor. Doğa ile iç içe olmak insana huzur ve mutluluk veriyor. Teknolojinin esiri olduğumuz şu günlerde böylesi bir organizasyona katılmak bizleri sonrada memnun ediyor. İlk doğa yürüyüşüne katıldığımız günden bu yana aklımızda hep acaba bir sonraki gezi nereye diye var.  Rusumat 4 bu anlamda işini çok güzel yapıyor. Her ay farklı bir yere organizasyon yapıyorlar. Kolay bir iş değiş her ay farklı bir yere organizasyon yapıp bu kadar insanı toparlayıp getirip götürmek. Rusumat 4 Gençlik ve Spor Kulübüne bu tarz organizasyonlarından dolayı teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandılar.

Rusumat 4 Gençlik ve Spor kulübü yöneticilerinden, Yoroz Kent Ormanına düzenlenen yürüyüşe 50 kişilik katılım sağlandığı ifade edilirken bu tarz yürüyüşlerin bundan sonra devam edeceğini ifade ettiler.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir