Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

PEKER’İN ARAMASINDAN BAKAN SOYLU’NUN HABERİ VAR MI?

PEKER’İN ARAMASINDAN BAKAN SOYLU’NUN HABERİ VAR MI?
25 Mayıs 2021 - 23:46

Daha önce’de malum çete elemanları tarafından darp edilen Karadeniz Radyo Televizyon ve Gazeteciler Başkanı ve Çakır medya Genel yayın yönetmeni Cihan Çakır, A52 TV ekranlarından gündeme bomba gibi düşen açıklamalarda bulundu.

Programda, 30 Mart Yerel seçimlerinde Sedat Peker tarafından telefonla aranarak Ak Parti Ünye Belediye Başkan adayı Hüseyin Tavlı hakkında yaptığı haberin kaldırılması yönünde talebin gerçek olup olmadığı sorulan Çakır, başında geçenleri A52TV ekranlarında anlattı.

GEÇMİŞİ ŞAİBELERLE DOLU İNSANLAR BİZİ YÖNETİYOR

”Sayın Cumhurbaşkanımız seçimden önce başkanlar halkın içinden gelecek en ufak bir FETÖ bağlantısı olmayacak demedi mi? Böyle bir kural varken neden acaba geçmişi şaibelerle dolu insanlar bizi yönetiyor.

Ben bunu anlamış değilim diyen Çakır, herşey Ak Parti Ünye Belediye Başkan adayı Hüseyin Tavlı hakkında haber yapmalarımdan sonra başladı.”dedi

BELGESİZ KONUŞMAYIZ

Çakır, programda elinde belgelerin olduğunu belirterek ”gerekirse sözlerimizi ispatlarız” dedi.

Bugün burada Süleyman Soylu’ya söylenen cümleler tek taraflı söylendiği için bize bir ispat lazım.

BURADA HEDEFTE KİM VAR?

Sedat Peker konuşabilir ama delilleri ortaya koymak zorundadır. Buradaki hedef Süleyman Soylu mudur? yoksa Türkiye Cumhuriyeti midir?

Burada aslında Süleyman Soylu’ya denilen sözler Cumhurbaşkanlığı’na yönelik kelimelerdir. Burada kimse kimseyi kandırmasın. Şu an hedef Süleyman Soylu gibi görünse de asıl hedef Cumhurbaşkanımızdır. Bunun bilinci ile hareket edilmesine inanıyorum. Ben her zaman olduğum gibi devletimizin arkasındayım. İnsanlar gelip geçicidir.

Ben bu olayda ki ikilinin arasına girmek istemiyorum ,başımdan geceni anlatacağım.

BAKANLIK ADINA BİZDEN RİCADA BULUNDU

30 Mart 2019 yerel seçimlerinde Sedat Peker ile konuşmamız oldu. Kendisi benle çok naif ve kibar bir beyefendi olarak konuştu. Bizden bir ricada bulundu.

Ben kendisine şunu söyledim, Sayın Peker bu ricayı siz kendi adınıza mı istiyorsunuz? yoksa başka birinin adına mı? Bize dediği şu bakanlıkta dostlarımız var onların ricasıdır.

Bizim için devletimiz çok önemlidir. İlk önce devletimizin arasında diye hoşumuza gitmedi değil ama netice itibarıyla kafama şu takıldı.

Basın özgürdür.,basına kimse müdahale edemez kişisel menfaat uğruna alınıp satılacak bir şey değildir diye rahatsızda oldum.

Lakin bir kere olan olmuş Sedat Peker aramış ve bakanlıkta ki dostları için ricada bulunmuştu.

Sedat Peker sormak istiyorum bakanlıktan kimin adına beni aradınız?

Ünye’den bakana uzanıp, Sedat Peker’e giderek mafyacılık yapmak isteyenler kısaca bizi havale edenler kimlerdir?

Sayın İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’ya sormak istiyorum

Sizin bu olaylardan haberiniz var mı?

Eğer yoksa sizin adınıza bu isteği kim yaptı araştırarak kamuoyu ile paylaşacak mısınız?

Buradan devletin kademelerine bilgi gitmiyor mu? Kaymakam ne iş yapar? İlçe başkanı ne iş yapar? İstihbarat ne iş yapar?

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-