PARKLARIN YENİ GÖZDESİ: MASA TENİSİ

Reklam
Reklamı Gizle

Büyükşehir Belediyesi Parklara Masa Tenisi Alanları Oluşturuyor

Ordu Büyükşehir Belediyesi, birçok ilçede park ve yeşil alanlara vatandaşların kullanımı için masa tenisi alanları oluşturuyor. Parklara yerleştirilen masa tenisi alanları her yaştan vatandaşın beğenisini kazanıyor.

Ordu Büyükşehir Belediyesi park yeşil alanlarda hayata geçirdiği yenilikçi çalışmalarla vatandaşların keyifli zaman geçirmesine imkân sunuyor. Büyükşehir Belediyesi bu kapsamda her yaştan kesime hitap eden projeler geliştirmeye, park ve yeşil alanlarda vatandaşların beğenisini kazanan çalışmalara imza atmaya devam ediyor.

Başkan Güler: “Vatandaşlarımızın Keyifli Zaman Geçirmesini İstiyoruz”

Bu kapsamda birçok ilçede bulunan parklara masa tenisi alanları oluşturmaya başladıklarını belirten Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, yapılan çalışmalarla her yaştan vatandaşın keyifli zaman geçirmesine imkân sunmak istediklerini söyledi.

Tenis masası kurulumlarının tüm hızıyla devam ettiğini belirten ve kurulumu yapılan alanlarda vatandaşlardan olumlu tepkiler aldıklarını aktaran Başkan Güler, “Parklar ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığımız tarafından vatandaşlarımızın hem spor yapması hem de keyifli zaman geçirmesi için Altınordu, Fatsa ve Gülyalı ilçelerinde Büyükşehir Belediyemiz ait parklara masa tenisi oynamak için yeni alanlar oluşturduk. Tüm vatandaşlarımızın oynayabileceği masa tenisi masaları açık alanda kullanılmak üzere dizayn edilerek parklardaki yerini almaya başladı. Ünye, Ulubey, Mesudiye, Aybastı, Korgan, Akkuş ve İkizce ilçelerimizde ise yer tespitlerimiz sürüyor. En kısa sürede bu ilçelerimizde de belirlenecek olan alanlara masa tenisi kurulumlarını gerçekleştirerek hemşehrilerimizin kullanımına sunacağız” dedi.

Vatandaşların Beğenisini Kazandı

Başkan Güler ayrıca kurulum çalışmaları devam eden masa tenis alanları ile ilgili sosyal medya hesaplarından bir paylaşım yaptı. Başkan Güler, yaptığı paylaşımda “Ordu’muzun parklarına tenis masaları yerleştirmeye başladık. Sizce nasıl olmuş” notunu düştü. Başkan Güler’in bu paylaşımı kısa sürede çok sayıda beğeni ve yorum aldı.