Öz, BAŞARILARIN ROMANINA Hemşerilerini Davet Etti

Reklam
Reklamı Gizle

20. Dönem Ordu Milletvekili Mustafa Hasan Öz’ün kaleme aldığı “Ünyeliler Yazdı 2040 Kar Tanelerinden Gökkuşağına Yeni Bir Dünya (Başarıların Romanı)” isimli kitabının tanıtım ve dağıtım töreni düzenlenecek. 

Öz’ün ilk kitabı olan ilk kitabı olan “Ünyeliler Yazdı 2040 Kar Tanelerinden Gökkuşağına Yeni Bir Dünya (Başarıların Romanı)”  tanıtım ve dağıtım töreni 17 Haziran Perşembe günü 17:00’da  Ali Nevzat Yüzüncüyıl’da düzenlenecek.

BAŞARILARIN ROMANI

“Bu kitabımız, Ünyeliler yazdı 2040 “kar tanelerinden gök kuşağına yeni bir dünya” altında da “başarıların romanı” diyor. Kitabımız aslında Ünyelilerin birlikte müzakere ettiği, projeler ürettiği bu konuda Ünye’ye hizmet etmek için gayret gösterdiğim çalışmalarım. Gerçekleşmiş gibi 20 yıl sonraki hikayesini anlatan bir eserdir. Burada Ünye’nin tarihi var şimdiye kadar bütün resmî kurumlarımız dahil, hak gibi en gerçekçi Ünye’nin tarihi bilgileri bu kitabın içerisinde var.

ÜNYE’NİN HAFIZASI VE GÜNÜMÜZ

Ayrıca hafızasında, tarihinde olan Hekimoğlu türküsünün gerçek hikayesi bu kitabın içerisinde var. Ve 12 Eylül öncesi yaşanan anarşi olayların, bölgemizde yaşayan bir kısım özelliğinin bir kısmı bulunmaktadır. Hafızasının yanı sıra bu günkü Ünye’miz var, dünden bugüne hizmet eden ve başarılı çalışmalar yapan değerli insanlar var. Ama en önemlisi taslak olarak Ünye’nin maddi ve manevi kalkınmasını ortaya koyan projeler var.

KİTABIMIZ HERKESE HİTAP EDİYOR

Bu kitabımız projelerinde Ünye’nin sanki gerçekleşmiş bir hikayesini anlatıyor . Ayrıca insanların kendini geliştireceği ve motive olabileceği içindeki kaynakları, kendini keşfetmeyi ortaya çıkaran eğitim sürecinin metinleri ve bilgileri de bulunmaktadır. Dolayısı ile bu kitapla ilgili iddiamız şu; bu kitapta mezhebi, meşheri ve mesleği ne olursa olsun herkese faydalı olabilecek bir bölümü mutlaka var. Ülkemizin ve Ünye’mizin kalkınması ile ilgili bir sürü ayağı yere basan, dünyada ve Türkiye’de örnekleri olan projeler var.

KİTAP TANITIMI 17 HAZİRAN 17.00-19.00 ARASI ALİ NEVZAT YÜZÜNCÜ YILDA YAPILACAKTIR

Birde bu projelerin nasıl yapıldığı yürütüldüğü ve koşturulduğu, bedeller ödeyerek netice eden hikayeler var. Okuyanlarda ve hemşerilerimizde büyük bir şekilde heyecan oluşturacağını düşünüyorum. Ben bu kitabımızı bütün Ünyelilerle sohbet ederek onlardan fikirler alarak oluşturduğum için. kitabın yazarı olarak “Ünyeliler yazdı” şeklide kapağa yazıyı koydum çünkü tek bir yazarı yok. Bu kitabın okunmasından sonra da projeleri Ünye’de hep beraber başlatalım istiyorum.

Bununla ilgili bir program hazırladık 17 Haziran Perşembe günü saat 17 ile 19 arası Ali Nevzat Yüzüncü yılda olacağız bütün Ünyelileri davet ediyorum. Amacımızı anlattıktan sonra kitaplarımızı dağıtacağız ilgi duyan herkesi bekliyorum. ” Dedi.