Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

OSKİ DEPOSU, BERDOŞ YUVASI

OSKİ DEPOSU, BERDOŞ YUVASI
04 Ağustos 2021 - 0:32

OSKİ’ye ait Kiraztepe su deposu alanı berdoşların yuvası haline gelirken çevrede bulunan boş içki şişeleri de rahatsız görüntüler meydana getiriyor.

Ünye Kiraztepe OSKİ su deposunun çevresinde hoş olmayan görüntüler rahatsızlık veriyor. Su deposunun olduğu alana giden Ünye Çevre ve İnsan Hakları Derneği Başkanı İrfan Tosun, depo alanına elini kolunu sallayarak girilmesinin bu alanı uygunsuz kullanmak isteyenlere resmen davetiye çıkardığını ifade etti.

Başkan Tosun burada yaptığı açıklama da şunları kaydetti;

“Kiraztepede ki su deposundan vatandaşlarımız çok şikayetçiydi. Depo alanına geldiğimizde bahçesinde şişeler ve birçok çöp gördük. Su deposunun duvarında kamera görüntüsü var ama biz ortada bir kamera göremedik. Deponun etrafında kırık içki şişleri var. Bu deponun borularının içeresine her türlü zararlı şeyler de atılır. Bizde bu nedenle şunu soruyoruz. Neden burada bir oto kontrol yok? Biz bu görüntülerin cevabını Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından bekliyoruz. Deponun çerçevesinin camları kırık ve güvenlik önlemleri yok. Ordu Büyükşehir Belediyesi Ünye’den sağladığınız gelirlerin lütfen karşılığını verin. Eskiden bizim bildiğimiz su depolarında bekçiler olurdu. Kamera kaydı var diye işaret konulmuş ama kameraları biz hiçbir yerde göremiyoruz.”

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-