Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

ORDU’DA NARKOTİK OPERASYONU: 3 TUTUKLANMA

ORDU’DA NARKOTİK OPERASYONU: 3 TUTUKLANMA
09 Kasım 2020 - 17:59

03/11/2020 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan üç şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada (1000) gram Sentetik Kannabinoid ve (490) adet Ecstasy maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıslar hakkında uyuşturucu madde ticaretinden ve kullanmaktan dolayı ayrı ayrı adli işlem yapıldı. Adli mercilere sevk edilen şahıslardan ikisi tutuklandı.

03/11/2020 tarihinde Ünye Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliğince şüphe üzerine durdurulan bir şahsın üzerinde yapılan aramada (5) gram Esrar ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapıldı.

04/11/2020 tarihinde Ünye Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliğince şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan şüpheli bir şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada (2) adet Ecstasy maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapıldı.

05/11/2020 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan bir şahsın üzerlerinde ve eşyalarında yapılan aramada (1) gram Esrar maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapıldı.

07/11/2020 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan bir şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada (157) gram Sentetik Kannabinoid maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde ticaretinden ve kullanmaktan ayrı ayrı işlem yapılmıştır. Adli mercilerce sevk edilen şahıs tutuklandı.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-