10 Sene Sonra Kurtuldu

Reklam
Reklamı Gizle

Tek Ameliyatla Altı Boyun Fıtığından Kurtuldu.

DSC_0444

Altı boyun fıtığı tek ameliyatla alınarak sağlığına kavuşan hasta Mehmet KÖSEKAHYA sağlığına kavuşmanın mutluluğunu yaşıyor.

Akkuşlu hasta Mehmet KÖSEKAHYA yıllardır çektiği ağrılarından Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Ahmet EROĞLU’nun gerçekleştirdiği başarılı ameliyatla kurtuldu.

76 yaşında olan hasta Kösekahya 10 senedir şiddetli çektiği ağrılarından kurtulmak için tüm tedavi yöntemlerini kullandığını ve en sonunda sağ kolunu neredeyse kullanamaz hale geldiğini belirtti. Çorba kaşığını bile tutamayacak halde olduğu için ve ağrılarını bir türlü dindiremediği için Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Polikliniğine başvurduğunu açıkladı. Burada muayene ve çekilen MR sonucunda  6 boyun fıtığı ve kanal daralması saptandığını belirten Karakahya Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Ahmet EROĞLU’nun önerisi üzerine ameliyat olma kararı aldığını belirtti.  Hasta Mehmet KÖSEKAHYA ameliyattan yıllarca kaçmasının sonucunda sağ kolunu neredeyse kullanamaz hale geldiğinin de altını çizmeyi ihmal etmedi. 4 saat süren başarılı ameliyatın ardından ertesi gün ayağa kalkan ve sağ kolunu eskisi gibi kullanabilen hasta Kösekahya eski sağlığına kavuşmanın mutluluğunu yaşadı.

Bir çok büyük merkezde ve birkaç hekim eşliğinde gerçekleşebilecek olan böylesine önemli bir ameliyatın Özel Ünye Çakırtepe Hastanesinde gerçekleşmesinden duyduğu memnuniyeti teşekkür ederek dile getiren Mehmet KÖSEKAHYA ameliyatını gerçekleştiren doktoru Op. Dr. Ahmet EROĞLU’na, hastane yönetimine ve çalışanlarına teşekkür etti.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.