ORDU MALİ MÜŞAVİRLER ODASI; FATSA TERMAL & SPA OTEL İLE İNDİRİM ANLAŞMASI İMZALADI

Reklam
Reklamı Gizle

Ordu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası daha önce imzaladığı indirim protokollerine bir yenisini daha ekledi. Ordu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Bahadır BAŞ ve Fatsa Termal & Spa Otel müteşebbis ortaklarından Şenel Duran ve Yılmaz Şerbetçi tarafından otel konaklama konusunda indirim anlaşması imzalandı.

Fatsa Termal & Spa Otel ile imzalanan protokol gereği;” Ordu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası üyeleri ailelerine özel otelde yapacakları konaklama harcamalarında %10 indirim uygulanması konusunda indirim anlaşması yapıldı.

Ordu SMMM Odası Başkanı Bahadır BAŞ; “Oda üyelerimizin ihtiyacı olan mal ve hizmetleri daha uygun fiyata faydalanabilmeleri için böyle bir protokoller imzalıyoruz. İlimizin bu kadar güzel bir tesisinin Ordu’nun tanıtımı açısından daha aktif kullanılmasına katkı sağlamayı hedefliyoruz. Bu yüzden Fatsa Termal & Spa Otel ile yapmış olduğumuz anlaşmayla hem üyelerimizin hem de misafirlerimizin daha uygun şartlarda yararlanmalarını sağlamış olacağız. Meslektaşlarımıza yapmış olduğumuz bu indirim protokolünün hayırlı olmasını diliyorum. Ayrıca bize böyle bir imkân sağladıkları için de Fatsa Termal & Spa Otel yönetimine teşekkür ediyorum.” dedi.