Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

ORDU İYİ OLACAK, TÜRKİYE İYİ OLACAK

ORDU İYİ OLACAK, TÜRKİYE İYİ OLACAK
08 Ağustos 2021 - 5:06

İYİ Parti Ordu İl Başkanı Ekrem Şentürk Çakır medya A52Tv Yönetim kurulu başkanı Cihan ÇAKIR’ı ziyaret etti. Ziyarette ülke ve bölge gündemi hakkında sohbet edildi ve Başkan Şentürk çalışmalar hakkında bilgi verdi.


ORDU İYİ OLACAK, TÜRKİYE İYİ OLACAK


İYİ Parti Ordu İl Başkanı Ekrem Şentürk yaptığı açıklamada,”İYİ Parti Ordu Teşkilatı olarak esnaf ve vatandaş ziyaretlerini aralıksız sürdürüyoruz. Bu kapsamda Korgan ilçesine gittik. İlçe esnafıyla ve vatandaşlarla bir araya geldik. Esnafların pandemi sürecinde yaşadığı sıkıntıları dinledik.

İktidara gelmemiz halinde esnafların yanında olacağız.
Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren Milletimizin ayağına gitmeye, halkımızla buluşmaya devam ediyoruz. Korgan ilçemizi il yönetim kurulumuzla birlikte ziyaret ederek halkımızın sorunlarını yerinde dinleyerek istişarelerde bulunduk. Ülkemizin ve ilimizin her yerinde olduğu gibi İYİ partimizi iktidar yapmak için milletimiz kararını vermiş. Programda bizlere ev sahipliği yapan sayın ilçe başkanım Metin Batırlık ve yönetim kurulumuza teşekkür eder çalışmalarında başarılar dilerim. ORDU İYİ OLACAK, TÜRKİYE İYİ OLACAK. Ülkemizin ve ilimizin her yerinde olduğu gibi İYİ partimizi iktidar yapmak için milletimiz kararını vermiş.” dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-