ORDEF BAŞKAN YARDIMCISI KÖSE’DEN ÇAKIR’A ZİYARET

Reklam
Reklamı Gizle

ORDEF Genel Başkan Yardımcısı Hayri Köse Karadeniz Radyo Televizyon ve Gazeteciler Dernek Başkanı Cihan Çakır’ı ziyaret etti.

İstanbul Ordu Dernekler Federasyonu (ORDEF) Başkan Yardımcısı Hayri Köse, A52 TV Genel Yayın Yönetmeni Yunus Zor’u  ve Çakır Medya haber merkezini ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Köse, gurbetteki Ordulular olarak memleketimizle olan bağı sizler aracılığıyla pekiştiriyoruz. Sizler gözümüz kulağımız oluyorsunuz. Bizler de İstanbul’da hemşerilerimiz ve memleketimiz için çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bizim çalışmalarımızı Ünye ve Ordu’daki hemşerilerimize sizler ulaştırırken onların isteklerini de bizlere ulaştıran önemli bir köprü durumundasınız. Yapmış olduğunu ses getiren çalışmalarınızdan dolayı sizi ve ekibinizi tebrik ediyorum.” dedi.

KARTEGDER Başkanı Cihan Çakır ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek ORDEF Başkan Yardımcısı Hayri Köse’ye güzel düşünceleri için teşekkür etti.

Çakır “İstanbul’da yapmış olduğunuz çalışmaları takip ediyor ve elimizden geldiğince Ünyeli hemşerilerinize yansıtmaya çalışıyoruz. Bugüne kadar birçok başarılı projeye imza atarak biz Ünyelileri gurbette gururlandırdınız. Çalışmalarınızın devamını diliyor, nazik ziyaretinizden dolayı şükranlarımı bildiriyorum.” Dedi.