OKUL ÖNCESİ MÜDÜRLER TOPLANDI

Reklam
Reklamı Gizle

Okul müdürleri toplandı

Ordu İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu, Ünye’deki tüm Okul Müdürleri ile 2021-2022 eğitim öğretim yılı değerlendirme toplantısı yaptı.

İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu, 2021-2022 eğitim öğretim yılında yüz yüze eğitime yönelik planlanan eğitim öğretim faaliyetlerini yerinde değerlendirmek üzere gerçekleştirdiği ilçe ziyaretleri kapsamında Ünye’deki tüm okul müdürleri ile 2021-2022 eğitim öğretim yılı değerlendirme toplantısı yaptı.

Vargeloğlu, Ünye Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz’den ilçedeki okul ve kurumlarının eğitim öğretime hazırlık durumları, yapılan çalışmalar, yürütülen projeler, eğitim yatırımları ile yüz yüze eğitim doğrultusunda okullarda yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Ünye Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı resmi ve özel okul ve kurum müdürleri ile buluşan Vargeloğlu, okul müdürlerinden beklentilerini dile getirirken, eğitim-öğretim yılı başından itibaren yapılması gereken planlamanın önemine değindi.

2021-2022 eğitim öğretim yılı, yüz yüze eğitim süreci, okullarda yapılması gereken rehberlik çalışmaları ve ders programı planlamaları konusunda değerlendirmelerde bulunan Vargeloğlu, okul müdürlerinden yürütülen çalışmalar ve yapılan planlamalar konusunda bilgi aldı, yapılan çalışmalardan ötürü kendilerine teşekkür etti.