Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

Off-Roadcılar Yola Çıkıyor

Off-Roadcılar Yola Çıkıyor
09 Temmuz 2021 - 19:06

Yunus Emre Off-Road Spor Kulübü sporcuları Artvinde düzenlenecek olan Ayak Yarışmalarına gitmek üzere yola çıkıyor.

Artvin’in Murgul ilçesinde düzenlenecek Karadeniz Off-Road Kupası 1. Ayak Yarışmalarına Ünye’den iki off-road aracı katılacak.

Türkiye genelinden 27 aracın katılacağı yarışta Ünye’mizi temsil edecek olan sporculara başarılar dileyen Ünye Yunus Emre Off-Roaf Spor Kulübü Başkanı Alper Argan şu açıklamayı yaptı;

“Ünye Offroad Spor Kulübü 2008 yılından bu yana birçok yarış düzenlemiş ve başarıdan başarıya koşmuştur. Bildiğiniz gibi pandemi sürecinde herhangi bir etkinlik yapamadık. 1 Temmuz 2021 itibariyle de yarışlarımız açıldı. Ünye Offroad Spor Kulübü, Karadeniz Kupası’nın ilk ayağı olan Artvin yarışını yarın sabah 6’da Ünye’den hareket ederek pazar günü tamamlayacaktır. Ünye’den iki tane yarış arabamız Artvin’deki yarışta ilçemizi temsil edecektir.

Yarış aracımızın bir tanesi S2 klasmanında Celal Cem Yenik ve Yasin Sanioğlu arkadaşlarımız tarafından yarıştırılacaktır. Diğeri ise S3 klasmanında olan yarış araçlarımız pazar günü gerçekleşecek olan yarışta güzel bir performans sergileyerek Ünyem’izi temsil edecekler.

Ünye Offroad Spor Kulübü’nün 6 ayaktan oluşan Karadeniz Kupasının 4. ayak yarışını da inşallah Ünye’mizin Akçay sapağında bulunan dolgu alanında yapmayı planlıyoruz. Bizim amacımız Ünye’mizin adına güzel bir şekilde duyurmak. Türkiye’nin dört bir tarafından yarışmacının katılacağı Artvin yarışında toplam 27 araç yarışacak. Bu 27 yarış aracının içerisinde biz ekibimize çok güveniyoruz.”

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-