Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

ODA ÜYELERİNE SAĞLIK İNDİRİMİ

ODA ÜYELERİNE SAĞLIK İNDİRİMİ
18 Haziran 2021 - 15:50

Ünye Ticaret ve Sanayi Odası, Ünye Özel Çakırtepe Hastanesi ile yaptığı protokolle üyelerine sağlık hizmetlerinde indirim sağlıyor.

Ünye Özel Çakırtepe Hastanesi Başhekimi Ali Coşkun, Ünye Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti. Sağlık sektörünün masaya yatırıldığı ziyarette oda üyelerini sevindiren bir haber de geldi.

Ziyaret sonrası bir açıklama yapan oda başkanı İrfan Akar, özel Ünye Çakırtepe Hastanesi ile bir protokol imzaladıklarını ifade ederken;

“Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi ve Odamız arasında iş birliği protokolü imzalandı. Bu kapsamda üyelerimiz ve onların bakmakla yükümlü oldukları birinci derece yakınları (eş, çocuk, anne, baba) ayaktan tedavi hizmetlerinde %10 indirim alacaklar.

Üyelerimize yönelik yaptığımız çalışmalar bir yenisini daha ekledik. Bu çalışmayı yaparak üyelerimize kolaylık tanıyan Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi Başhekimi başta olmak üzere herkese teşekkür ederim, üyelerimize hayırlı olsun” dedi.

Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi Başhekimi Dr. Ali COŞKUN; “Ünye Ticaret ve Sanayi Odası özelinde üyelerine yönelik bir çalışma başlattık. Hastanemize geldiklerinde ayaktan tedavi hizmetlerinde bir kısım indirim uygulayacağız hayırlı olsun dedi.”

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-