Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

MURAT KAÇAK’TAN ANKARA ÇIKARMASI

MURAT KAÇAK’TAN ANKARA ÇIKARMASI
13 Şubat 2021 - 16:18

Milliyetçi Hareket Partisi Fatsa İlçe Başkanı Murat Kaçak bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Ankara’daydı. Ankara’da ticari bazı bağlantıları da bulunan Başkan Kaçak ilk gün iş görüşmelerinin yanı sıra bir dizi hemşeri ziyaretleri yaptı.

İLK GÜN HEMŞERİ ZİYARETLERİ

Başkan Kaçak ilk önce Anayasa Mahkemesi üyeliğine seçilen hemşerimiz İrfan Fidan’a “hayırlı olsun” ziyaretinde bulunarak başarı dileklerini iletti. Ardından İç İşleri Bakanlığı Personel Daire Başkanı, yine hemşerimiz olan Mehmet Fatih Serdengeçti’yi makamında ziyaretinden sonra Yargıtay 8. Ceza Dairesi Başkanı Hâkim İslam Çiçek’e misafir olan Başkan Kaçak kendileri ile bir süre sohbet etti.

Her üç ziyarette de memleketimize dair meselelerin konuşulduğunu belirten Başkan Murat Kaçak, “samimi, içten ve misafirperver davranışları için teşekkürlerini ileterek, kendileri ile bir hemşerilerim olarak gurur duydum, Allah muvaffak etsin, başarılar diliyorum” dedi.

GENEL MERKEZ ZİYARETİ

İkinci gün ise MHP Genel Merkezi’ni ziyaret eden Başkan Kaçak birçok önemli isimle görüşmeler yaparak istişarelerde bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Fatsa İlçe Başkanı Murat Kaçak Genel Merkez’de sırasıyla Genel Başkan Baş Danışmanı Ruhi Ersoy, MHP Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman, MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın, MHP Genel Sekreter Yardımcısı Kadir Şekerci, MHP Genel Başkanı Özel Kalem Müdür Yardımcısı Muhammet Bilal Aydın ile ayrı ayrı görüşerek istişarede bulundu.

FATSA’MIZI VE ÇALIŞMALARIMIZI ANLATTIM

“Kendileri ile Fatsa’mızı ve Fatsa’da yaptığımız çalışmalarımızı anlatma imkânımız oldu” diyen Başkan Murat Kaçak, değerli büyüklerimin ilgi ve alakası, şahsıma ve temsil ettiğim teşkilatıma olan ilgileri beni ziyadesi ile mutlu etmiştir. Birçok konu hakkında bilgi alış-verişinde bulunduk. Sayın büyüklerimin tecrübeleriyle aktardıkları bilgiler benim için çok değerliydi dedi.

HER TÜRLÜ GÖREVE HAZIRIM

Birçok konuşmamda vurguladığım bir konuyu kendilerine de tekrar belirttim. Ben çocuk denecek yaşta bu sevdaya sevdalanmış bir Ülkücüyüm. Bana verilecek görev her ne ise, her şart ve koşulda seve seve yapmaya hazırım. Hiçbir beklentim olmadan, karşılıksız sevgimle bu davaya hizmet etmeyi kendime görev addediyorum diyen Murat Kaçak, Ankara seyahatinin Fatsa İlçe Teşkilatı ve Fatsa adına çok verimli geçtiğini aktardı.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-