MUHTARLAR DERNEĞİNDEN İSTİFA ETTİ

Reklam
Reklamı Gizle

DDD

Ordu Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Akdeniz görevinden istifa ettiğini açıkladı.İstifasına gerekçe olarak Muhtarlar Konfederasyonundaki yoğun işleri gösterdi.

Akdeniz yaptığı yazılı açıklamada şunları söyledi:”Oy veren vermeyen tüm Taşbaşı’lı hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Yeni seçilen arkadaşımıza başarılar diliyorum. Şahsım itibariyle buraya kadarmış. Taşbaşı Mahallesi Yeni arkadaşımızla daha çok hizmet alacağına inanıyorum. Her zaman vatandaşımızın tercihine saygı duydum ve duymaya da devam edeceğim. Arkadaşımı tebrik ediyorum.”

Tüm Türkiye genelinde bana her türlü desteği veren arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ediyorum. Ordu iline sonsuz destek verdiniz. Mahallemi Türkiye’nin sayfalarına taşıdınız. Sizlere birşeyler verebildiysem ne mutlu. Bu camianın hep mevcut muhtarlar yönetilmesi gerektiğini düşündüğüm için üzülerek aranızdan bir dost ve arkadaş olarak kalmak kaydıyla ayrılıyorum. Hayatım boyunca etik olan değerlerimi korumayı hep kendime bir görev saydım. Bunu devam ettirmek isterim. Bu görevi layıkıyla yerine getirmenin mutluluğu içinde bağlı bulunmuş olduğum Ordu Muhtarlar Derneği/Federasyonu ve Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanlığından istifa ediyorum.

Türkiye Genelinde seçilen tüm arkadaşlarıma başarılar diliyor, umarım bu camiayı daha yukarılara taşıyacak arkadaşlarıma inanıyor ve güveniyorum. Saygılarımla,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir