MUHTAR’DAN SOKAK CANLARINA DESTEK

Reklam
Reklamı Gizle

Ordu’nun Ünye ilçesi Gölevi Mahallesi Muhtarı Hasan Yüksel sokak hayvanlarının aç kalmaması için Gönüllü Hayvansever Gruplarına her gün  50 – 100 adet ekmek yardımında bulunuyor.

Koronavirüs salgını ve Ramazan Ayı nedeniyle lokanta, hastane, işyerlerinden alınan yemek atıklarının azalması sokak canlarına gıda bulmakta zorlanan gönüllü hayvansever grubların imdadına Gölevi Mahalle Muhtarı Hasan Yüksel yetişti.

Aynı zamanda Gölevi Gürcüoğlu Ekmek Fırını ve Pastanesi Sahibi olan Muhtar Hasan Yüksel ramazan ayı boyunca sokak hayvanlarına besleme yapan hayvansever gruplarına  günlük 50 ila 100 arası değişen miktarda ekmek yardımında bulunuyor.

Muhtar Yüksel Ayrıca ilçe de hizmet veren diğer pastane ve fırıncılarında ellerinde kalan bayat ekmek ve yiyecek atıklarını hayvansever gruplara ileterek  bu iyilik hareketine katkıda bulunmalarını istedi.

 Tarım ve Orman Bakanlığı 11.Bölge Müdürlüğü Doğa Koruma ve Milli Parklar Ünye Şefi Saygın Yıldırım  ve Pati Dostları Ünye  Gönüllü Grubu Üyeleri duyarlığı nedeniyle Muhtar Hasan Yüksel’e teşekkür ettiler.