Miniklerden İpekyolu Camiinde Kuran Dinletisi

Reklam
Reklamı Gizle

2017-2018 Eğitim Öğretim yılında Diyanet İşleri Başkanlığı’nca Ünye İlçe Müftülüğüne bağlı İpekyolu Camii altında (4-6 yaş) Din Eğitimi ve Kur’an Kursu yılsonu etkinliği gerçekleştirildi.

Din Eğitimi ve Kur’an Kursu yılsonu etkinliği kapsamında düzenlenen programda kreş öğrencileri yıl içinde öğrendikleri bilgi ve tecrübelerini katılımcılarla paylaştı.

Ünye İlçe Müftüsü Vedat Başsan başta olmak üzere, Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Ekici’nin de katıldığı program miniklerin hoş geldiniz temalı mesajlarıyla başladı.

4-6 Yaş Din Eğitimi ve Kur’an Kursu öğreticileri tebrik eden İlçe Müftüsü Vedat Başsan program öncesi yaptığı açıklamasında: “Camimiz ve etrafıyla alakalı ve caminin altıyla alakalı yapım aşamasında ciddi çalışmalar var. Hamdolsun bu noktaya geldik, yaklaşık 150 tane öğrencimiz var. Bu mahallenin çocukları bunlar, rabbim inşallah daha güzellerini yapmamızı nasip eylesin. Şimdiden kandiliniz mübarek olsun, emeği geçen tüm hocalarıma, velilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

2017-2018 Eğitim Öğretim yılında Diyanet İşleri Başkanlığı’nca Ünye İlçe Müftülüğüne bağlı İpekyolu Camii altında (4-6 yaş) Din Eğitimi ve Kur’an Kursu yılsonu etkinliği Müftü Başsan’ın konuşmasının akabinde miniklerin hoş geldiniz mesajlarıyla başlarken 1 yıl boyunca aldıkları eğitimler sonrası Kuran’ı Kerim ve İlahi dinletileriyle devam etti. Öğreticileriyle birlikte yılsonu etkinliği gerçekleştiren 4-6 yaş Din Eğitimi ve Kur’an Kursu öğrencileri aileleri de yalnız bırakmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir