MEÇHUL ASKER ORTAOKULU FUTBOL TAKIMI ŞAMPİYON DÖNÜYOR

Reklam
Reklamı Gizle

KLK

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullararası küçük Erkekler Futbol Bölge Grup Birinciliği, oynanan final maçlarıyla ile sonbuldu. Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü ve Milli eğitim Bakanlığı ile birlikte organize edilen 2015-2016 Eğitim ve Öğretim yılı küçük Erkek Futbol Bölge Grup Birinciliği final müsabakalarında Meçhul Asker ortaokulu birinci oldu.

3 gün süren şampiyonada mücadele eden Meçhul Asker ortaokulu futbol takımı ilk maçını Bayburt ekibiyle, yarı finali Rize ekibiyle oynayarak her iki takıma karşı 4-1 gibi net skorlarla galibiyet aldı. Final müsabakasında Artvin ekibiyle karşı karşıya gelen Meçhul Asker Ortaokulu Futbol takımı 1-0 yenik duruma düştüğü mücadelede güzel ve hırslı oyunuyla maçı 2-1’e getirdi. Gümüşhane’deki küçük erkekler Futbol Şampiyonasında birinci olmayı başardılar.

Antrenörler Hüseyin Ayan, Abdurrahman Eken ve Serdar Abay yönetiminde turnuvaya katılan takımda;  Mustafa Tuğra Çakır, Umutcan Öztürk, Metehan Akarsu, Arda Arslan, Tolga Ordulu, Ahmet Köse, Alperen Dönmez, Eren Nal, Bedirhan Gürcüoğlu, İlkay Çiçek, Sametcan Çiçek ve Uğur Kamil Şahin başarı ile yer aldılar.

Gümüşhanede gerçekleşen Ortaokullar arası Küçük Erkekler Futbol Turnuvasında oyuncularımızın disiplinli, gayretli ve iyi oyunlarıyla şampiyon olarak Ünye’ye dönüyoruz.Burada gördük ki futbol takımımız şampiyonadaki diğer 12 takımı yenecek güçte. Biz hocaları olarak sporcularımıza sadece bedensel değil ahlaki ve kişisel öğretiler yükleyerek tecrübe kazanmalarını sağlıyoruz. Önümüzdeki gerçekleştirilecek olan şampiyonaya ilimizi temsilen katılacağımız dan dolayı mutluyuz. Tüm sporcularımızı başarılarından dolayı kutluyor , bu şampiyonluğu okulumuza ve Ünye’mize armağan ediyoruz dediler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir