Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

MALİ MÜŞAVİRLER ODASINDAN TABİPLER ODASI BAŞKANI COŞKUN’A ZİYARET

MALİ MÜŞAVİRLER ODASINDAN TABİPLER ODASI BAŞKANI COŞKUN’A ZİYARET
22 Ekim 2020 - 0:06

MALİ MÜŞAVİRLER ODASINDAN TABİPLER ODASINA ZİYARET

Temmuz Ayında yapılan genel kurulileOrdu Tabipler Odası Başkanlığına seçilen Dr. Ali Coşkun ve Yönetim Kurulunu;Ordu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası BaşkanıBahadır Baş, Oda Sekreteri M.EnderSönmez ve Oda Yönetim Kurulu Üyesi Tuğba Kılıç tarafından ziyaret edildi.

Ordu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Bahadır Baş;“Ordu Tabipler Odası Başkanı Dr. Ali Coşkun ve Yönetim Kuruluna görevlerinde başarılar diliyorum. Koronavirüs salgını ile mücadelede bütün dünyada olduğu gibi ülkemizde de en ön safta yer alan ve büyük bir özveri ile mücadele eden çaba harcayan, gecesini gündüzüne katan ütün doktorlarımıza şahsınızda teşekkür ediyoruz. Çok defa üzülerek okuduğumuz tabiplerimize yapılan saldırıları kınıyoruz. Bunu yapanlara en ağır yaptırımların uygulanmasını istiyoruz. 

Son günlerde kamuoyunu çok meşgul eden Meslek Odaları ile ilgili yapılmak istenen düzenlemelerin kamuoyu ile şeffaf bir şekilde paylaşılmasını, konunun taraflarının özellikle meslek odalarınım görüşlerinin alınmasını istiyoruz. Ben yaptım oldu mantığı veya bazı yöneticilerin açıklamalarına kızarak hazırlanacak yasaların ne ülkemize nede meslek odalarına hiçbir faydasının olmayacağını düşünüyoruz. Özellikle çoklu meslek odaları kurulma düşüncesinin meslek odalarına barış yerine kaos getireceğini düşünüyoruz. Yeni dönemde size ve ekibinize başarılar diliyoruz.” Dedi

Ordu Tabipler Odası Başkanı Dr. Ali Coşkun;“Ordu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası BaşkanıBahadır Baş ve Yönetim Kuruluna yaptıkları bu nazik ziyaretler ve meslektaşlarım için ifade ettikleri güzel dileklerden dolayı teşekkür ediyorum. Çoklu meslek odaları konusunda bizim görüşümüz de;çoklu meslek örgütü girişiminin sorunlar için bir çözüm olamayacağını düşünüyoruz. Çoklu meslek örgütü girişimi, çok sayıda oda kurulması ve dolayısıyla odaların siyasallaşmasının önünü açacaktır. Bugün yaşadığımız sorunun devamına yol açacaktır. Odalar arası rekabet hekim haklarının savunulması açısından hekimlerin zaman ve enerjisini tüketecektir. Bugün Türk Hekimleri olarak inanıyoruz ki meslek odamızın, her zamankinden daha çok, tüm hekimlerimizin desteğine, Tıbbiyelilere, Tıbbiyeli Hikmet’lere ihtiyacı vardır. TTB’ye sahip çıkmak için bütün meslektaşlarımızı Tıbbiyeli Hikmet ruhuyla davranmaya davet ediyoruz.ve Ordu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odamızın Başkanı ve Yönetim Kuruluna tekrar teşekkür ediyorum”Dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-