MAHALLELİ KUMSALA İNMEK İÇİN MERDİVEN YAPILMASINI İSTİYOR

Reklam
Reklamı Gizle

Fevzi Çakmak mahallesi sakinleri kumsala inmek için yetkililerden merdiven yapılmasını istediler.

Fevzi Çakmak mahallesi sakinleri;

Buraya çok acil merdiven lazım. Bu görmüş olduğunuz yükseklikten inmek isterken düşen bile oldu. Ben kendi gözümle şahit oldum bu duruma, ambulans çağırıp hastaneye götürdük.

Öncelikle devlet sahilyolumuzun Fevzi çakmak mahallemizin kumsalın bir an önce merdivenlerini yapılmasını istiyoruz. Malum puan demirden dolayı burada yaşlılarımız var. Engelli insanlarımız var, yatağı mahkum insanlarımız var. Bu insanlar zaten iki yıldan beri eve hapis kaldılar. Şu yazın Deniz’in kumun keyfini çıkararamıyorlar.

Acaba bu plajımız özel rant çerçevesinde mi peşkeş çekilecek, buraya neden duvar örüldü neden 2 kilometrelik alana sadece giriş kapısı bırakıldı. Sadece girişler oradan olacak da bu vatandaş ücretli mi bu kumsala girecek. Geçenlerde bir basın açıklaması yaptı Sayın Deva partisi ilçe başkanı çok güzel bir söz kullandı. İnsanlar manavdan pazardan bir kilo domates almak için domatesin en ince ayrıntısına kadar inceliyorlar.
Ama bizi yönetecek muhtarlarımıza, belediye başkanlarımıza milletvekillerimize gelince körüm kütük oy kullanıyoruz. 25 yıldır şu mahalleyi yönetiyorlar.

Mevcut Fevzi Çakmak mahalle muhtarı istediği televizyona çıksın, ben şu hizmeti yaptım desin bir dikili ağaç varsa eğer ben rahmetli annemin eteğini giyip Cumhuriyet Meydanı’ndan Fevzi çakmak mahallesi ne kadar yürüyeceğim. 25 yıldır muhtarsın ne yaptın bu mahalleye yeter artık bu mahalleden insanların yakasından düş bu milletin yakasından düş artık.

Şu yapılan alan için bir buçuk metre olacak dediler ama tam 4 metre genişlikte yaptılar. Yaparken bize Deniz’in kenarından 1 buçuk metre alacağız dediler. Ünye’nin incisi değil burası Ünye’nin betonu oldu. Deniz kirliliği had safhada bizim denizimizi elimizden aldılar, biz denizimizi geri istiyoruz.

Bisiklet yolu yaptılar Türkiye’nin maratonu buradan mı geçecek kaç tane kişi geçiyor bisiklet ile dolmuş var herkesin arabası var. Bisiklete ancak çocuklar biniyor. Bizim denize kuma ihtiyacımız var. Bizim denizimizi bize versinler.” dedi.