Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

M. HASAN ÖZ Yazdığı ve dağıttığı 2040 kitabı görüşmelerini sürdürüyor.

M. HASAN ÖZ Yazdığı ve dağıttığı 2040 kitabı görüşmelerini sürdürüyor.
15 Ağustos 2021 - 2:00

M. HASAN ÖZ Yazdığı ve dağıttığı 2040 kitabı görüşmelerini sürdürüyor.

“2040 Yeni Bir Dünya” Kitabı Yazarı Öz, Ordu ilçelerinde kitap dağıtımını ve ziyaretlerle YENİ BİR
ORDU Projesi çalışmalarını bir aydır aralıksız sürdürüyor. ÜNYE’NİN, ORDU’NUN VE ÜLKENİN HAYALİNDEKİ GELECEĞİNİ YAZDI,
ŞİMDİ SIRA UYGULAMALARDA DİYOR.


  1. Dönem Ordu Milletvekili Mustafa Hasan Öz yazdığı 2040 kitabın tanıtımı ve hediye dağıtımı görkemli bir program ile yapmıştı.

Bir aydır Ordu’nun ilçelerinde ziyaretlerle kitabını tanıtmaya ve dağıtmaya aralıksız devam eden Öz hemşerilerinden faydalı projelere memleketi adına destek istiyor.

ZİYARETLER ÇOK FAYDALI OLUYOR

M. Hasan Öz ziyaretlerini üç aşamalı yürütürken birinci aşamada tanıtım ve dağıtım programında kendine destek veren şahıslara, kurumlara ve basın mensuplarına teşekkür ziyaretlerinde bulunuyor. İkinci aşamada kitap dağıttığı şahıslarla müzakerelerde bulunuyor ve son aşamada da KİTABI alamamış şahıslara tanıtıp dağıtıyor.

Ziyaretlerini bir aydır aralıksız sürdüren eğitimci, gazeteci, yazar ve 20. Dönem Ordu Milletvekili Mustafa Hasan Öz, bugüne kadar destek verenlere teşekkür ederek, Ordu adına desteklerin devamını talep etti.

ASIL ÇALIŞMALAR BUNDAN SONRA

Hasan Öz yaptığı açıklamada asıl çalışmaların bundan sonra yürütüleceğini ifade ederek yakın süreç içerisinde toplantılara başlanmasının gerekliliğine vurgu yaptı.

Kitabının aslında maddi ve manevi kalkınma projelerinin bir dosyası olduğuna dikkat çeken Hasan Öz,

bu projelere ilgi duyan herkesiçaba göstermeye davet ediyorum dedi

MÜZAKERELER ÇOK FAYDALI

2040 Kitabını alan dostları ile kısa müzakereler yaptığını belirten Öz, heyecan oluştuğunu, bir çoklarının şimdiden güzel ve faydalı adımlar konusunda planlar yaptığını duyduğu için memnun olduğunu ifade ettil

MEDYA BÜYÜK İLGİ GÖSTERDİ

M. Hasan Öz’ün yazdığı geleceğin hayal edilen ülkesini anlatan kitabının, tanitim ve dağıtım programı Ünye, Fatsa, Ordu ve ulusal medyada geniş yankı buldu ve yayınlandı.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-