KİŞİSEL GELİŞİM ZİRVESİNDE ‘SAT KENDİNİ’ HEYECANLA BEKLENİYOR

Reklam
Reklamı Gizle

 

3 Mart 2019’da Ordu’da Campus Academia tarafından düzenlenecek olan Kişisel Gelişim Zirvesine Özel Oytun Türkoğlu, konuşmacı olarak katılacak. Etkinlik sonunda ise, iş insanlarının ve iş dünyasına adım atacakların büyük bir keyifle okuduğu , iş dünyasından tecrübelerin yer aldığı, ulusal konuşmacı ve yazar Özel Oytun Türkoğlu’nun kitabı Sat Kendini’nin de imza günü olacak.

A7Kitap Yayıncılıktan çıkan Sat Kendini, şubat ayı itibariyle tüm online kitap marketler ve kitapevlerinde yerini aldı. Beş kişinin önünde konuşamayan bir insandan bin kişiye konuşabilen birine dönüşmeye, hiç ortaklık yapmamış olmaktan onlarca iş birliği ve partnerliğin içinde yer almaya başlayan Türkoğlu “Ne satarsan sat kendini satarsın” sloganıyla kaleme aldığı kitabın uzun yolculuğunu paylaşmak için, Ordu’da gerçekleştirilecek olan Kişisel Gelişim Zirvesinde yer alacak.

Kişisel Markalaşmanın ve Pazarlamanın Kitabı

6 yıl süreyle 150’den fazla etkinlikte “Sat Kendini – Kişisel markalaşma ve pazarlama” konusunu anlatan Türkoğlu, ilk kitabını da bu isimle çıkardı, 2018 yılı itibariyle de “Sat Kendini – İnsanları Etkileme Sanatı” isimli seminerini öğrencilerle ve iş insanlarıyla paylaşıyor. İkinci kitabın adı da olacak bu konuda, insanları etkilemenin pazarlama ile ilişkisi, beden dili ve insan ilişkileri yönetimi anlatılıyor. Türkoğlu, aynı zamanda I am Global Şirketler Topluluğu kurucu ortağı, girişimcilik ekosisteminde mentor ve yatırımcı olarak çalışmalarına devam ediyor.

Kişisel Gelişim Zirvesi 3 Mart 2019 Saat 11:00-18,00 arası Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleşecek. Birçok yaygın görsel yayın yapan kanallarda sabah ve kültür programlarına da çıkan ve yaptığı sohbetler ile büyük bir ilgiyle izlenen Özel Oytun Türkoğlu Ordu’da gerçekleşecek olan Kişisel Gelişim Zirvesinde heyecanlı bir sunum gerçekleştirmesi bekleniyor.

Özel Oytun Türkoğlu Kimdir?

Yaşamını dönüştürmeye 36 yaşında başlayan Özel Oytun Türkoğlu 1975 yılında Ankara’da doğdu. Boğaziçi Üniversitesi Fen ve Edebiyat Fakültesi Fizik ve ODTÜ İnşaat Mühendisliği eğitimleri aldı. Uzun yıllar petrol ve doğalgaz şirketlerine bilişim ve yönetim danışmanlığı yaptı. Üniversitelerde, STK’larda mentor ve eğitimci olarak görev almaktadır.2013 yılında Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından Yılın Sosyal Medyayı En İyi Kullanan Girişimcisi Ödülü’nü kazanmıştır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir