Kenan Balcıoğlu ölüm yıl dönümünde yad edildi.

Reklam
Reklamı Gizle

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Dövüş Sanatları Antrenörü ve aynı zamanda da milli takım antrenörü olan Kenan Balcıoğlu 53 yaşında ansızın aramızdan ayrılışının yıl dönümümde sevenleri tarafından unutulmadı.

Ünye’de eğitim ve spor alanında bir çok hizmetler veren Kenan Balcıoğlu ölüm yıl dönümünde  düzenlenen bir programla yad edildi.

Büyükşehir Belediyesine ait Fevzi Çakmak Sosyal Tesislerinde ,Fevzi Çakmak Mahallesi Ekonomik Ve  Kültürel Hayatı Geliştirme Derneğinin düzenlediği anma programına çok sayıda vatandaş ve spor camiasından sporcular katıldı.

Programda din görevlileri tarafından Mevlid-i Şerif ve Kuran-ı Kerim Tilaveti yapılarak  merhumun ruhu için el açıp dualar edildi.

İlçenin eğitim, sosyal ve sportif hayatına hizmet eden merhum Kenan Balcıoğlu’na Allah’tan rahmet, gerideki ailesine de sabırlar dilendi, Gençlerine ve sporuna birçok alanda hizmet eden bu gibi değerlerin kolay yetişmediğini ve kıymetinin bilinmesi gerektiğini belirten katılımcılar ,35 yıldır Wushu başta olmak üzere Kick Boks, Muay Thai gibi uzak doğu sporlarını gençlere sevdiren dünya, Türkiye şampiyonları yetiştiren Kenan Balcıoğlu’nun yerinin doldurulamayacağını ifade eden konuşmalar yaptılar

Program geceye katılanlara ikramlarla son buldu.