Kaymakam Işık’tan Kızılay’a Ziyaret

Reklam
Reklamı Gizle

Ünye Kaymakamı Ayhan Işık, Kızılay Haftası sebebiyle Türk Kızılay Ünye Şubesini ziyaret etti. Kaymakam Işık, Türk Kızılay Ünye Şube Başkanı İsmet Küçükoğlu, yönetim kurulu üyeleri ve gönüllülerle bir araya geldi.
Türk Kızılay’ın gerek yurt içi gerekse yurt dışındaki hizmetleriyle önemli bir sivil toplum kuruluşu olduğunu belirten Ünye Kaymakamı Ayhan Işık,” Kızılay Haftası nedeniyle sizleri ziyaret edelim istedik. Kızılay hem yurdumuzda hem de yurdumuzun dışında da ihtiyaç sahibi olan vatandaşlarımıza 1868 yılından bu yana yardımlarını ulaştıran çok köklü bir müessesemiz. Sizi de çalışmalarınızdan dolayı tebrik ediyorum” dedi.
Türk Kızılay Ünye Şubesinin çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgiler veren İsmet Küçükoğlu, Kaymakam Ayhan Işık’ın ziyaretinden dolayı mutluluk duyduklarını ifade ederek,” Sayın kaymakamım bizleri ziyaret ederek çok memnun ettiniz. Gerek iadeyi ziyaret ve gerekse Kızılay Haftası nedeniyle hassasiyetinizden dolayı teşekkür ederim” diye konuştu.
Yapılan konuşmaların ardından Türk Kızılay Ünye Şubesi Başkanı İsmet Küçükoğlu Kaymakam Işık’a yelek ve Kızılay’ın fincan takımını hediye etti.