Kaymakam Işık’tan A52 Tv’ye Ziyaret

Reklam
Reklamı Gizle

Ünye Kaymakamı Ayhan Işık, A52 Televizyonu ailesine ve KARTEGDER Başkanı Cihan Çakır’a nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Ünye’de göreve başlamasıyla beraber kısa süre içinde çeşitli ziyaret gerçekleştirerek esnaf, iş adamları ve vatandaşlarla sık sık ilgilenmesiyle öne çıkan Ünye Kaymakamı Ayhan Işık, A52 Televizyonumuza ziyaret gerçekleştirerek yayınlarımız hakkında bilgi aldı.

Sahada ve dijital yayıncılıkta başarılı olduğumuzu söyleyerek iyi bir performans gösterdiğimizi ifade eden Ünye Kaymakamı Ayhan Işık,” Yeni geldiğimiz ilçemizde adınızı sıkça duyduğum, doğru haber alma ve bilgilendirme çerçevesinde kamuoyunu aydınlatan bir kurumsunuz. Elinizden geldiğince gerek sahada ve gerek dijital platformda sıkı bir ekiple çalışarak bu başarıyı elde ettiğinizin bizlerde farkındayız. Medyanın olmazsa olması teknolojinin içerisinde olan siz değerli insanlara başarılar diliyorum. Gerek Genel Yayın Yönetmeniniz Yunus Zor, gerek Karadeniz Radyo Televizyon Ve Gazeteciler Başkanı Cihan Çakır ve sahada ve yayın odasında bulunan bütün ekibinize canı gönülden başarılar diliyorum” dedi.

Ziyaretten oldukça memnun olduğunu söyleyen Karadeniz Radyo Televizyon Ve Gazeteciler Başkanı Cihan Çakır ise,” Göreve başlamanızla birlikte gerek vatandaşlarla, gerek ilginiz ve ziyaretlerinizle bizlerde çok memnun oluyoruz. Denize yakın ilçemizde siz gibi değerli yöneticilerimizle olmak bizler içinde mutluluk verici. Bu anlamda ziyaretlerinizde göstermiş olduğunuz hassasiyetleriniz, ilgilenmeniz ve halk ile iç içe olmanızdan dolayı sizlere teşekkür ediyoruz. Televizyonumuzda ve haberlerimizle kamuoyunu bilgilendirmek, genç ve dinamik ekibimizle beraber dijital dünyada en hızlı ve en doğru haber vermek için çabalıyoruz” diye konuştu.

Ziyarete ayrıca Kaymakam Refiki Emrah Özbek’te katıldı.