Kardeşlerin Arazi Anlaşmazlığı: 1 Ölü, 1 Yaralı

Reklam
Reklamı Gizle

ordu-da-kardeslerin-arazi-anlasmazligi-1-olu-8816633_o

Ordu’nun Ulubey ilçesinde aralarında arazi anlaşmazlığı bulunan kardeşler arasında çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine kardeşlerin en büyüğü, en küçük kardeşini tabanca ile vurarak öldürdü.

CUMA NAMAZI ÇIKIŞI TARTIŞTILAR

Ulubey ilçesi Kardeşler Mahallesi’nde öğle saatlerinde meydana gelen olayda, Aydın Ö. (46) ile aralarında bir süredir arazi anlaşmazlığı bulunan kardeşlerden en büyüğü olan Bilal Ö. (54), Cuma namazı çıkışında tartıştılar.

SİLAH ÇEKTİ, PEŞLERİNDEN GİTTİ

Daha önce birkaç kez tartıştıkları bilinen iki kardeş arasındaki tartışmada Bilal Ö., AydınÖ.’ye silah çekti. Bunun üzerine Aydın Ö., yanına diğer kardeşi Celal Ö.’yü (51) alarak jandarmaya şikayette bulunmak üzere yola çıktı. Bilal Ö., kardeşlerinin peşinden giderek önlerini kesti.

KARDEŞİNİN BİRİNİ YARALADI, BİRİNİ DE ÖLDÜRDÜ

Yol üzerinde kardeşler arasındaki tartışmanın tekrar kavgaya dönüşmesi sırasında Bilal Ö., kendisine engel olmaya çalışan Celal Ö.’yü tabancanın kabzası ile vurarak başından yaralarken, en küçük kardeşi Aydın Ö.’ye ise bir el ateş etti. Açılan ateş sonucu Aydın Ö., olay yerinde hayatını kaybetti. Başından yaralanan Celal Ö., Ulubey Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Bilal Ö.., ise olaydan sonra Jandarmaya teslim oldu.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

ordu-da-kardeslerin-arazi-anlasmazligi-1-olu-1-8816633_11_m

bbbbtt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir