Karaman: “Yıllardır Değişmeyeni El Birliğiyle Değiştirelim”

Reklam
Reklamı Gizle

Ünye Terziler, Kuaförler Esnaf ve Sanatkârlar Odası başkanlık yarışında sahaya inen Mehmet Karaman, 4 senelik değişmeyenleri değiştireceğini söyleyerek esnaf dostlarından destek istedi.

13 Ocak tarihinde gerçekleşecek olan ve 3 adayın yarıştığı Ünye Terziler, Kuaförler Esnaf ve Sanatkârlar Odası seçimleri nedeniyle adaylık açıklamasının ardından sahaya hızlıca inerek sorunları yerinde dinleyen Mehmet Karaman, seçilmesi durumunda yıllardır yalnız bırakılan esnafın sorunlarının çözümü için çalışacağını ifade etti. Mevcut yönetimin her seçimde vaatler vererek yıllardır en ufak bir ilerleme kaydedilmediğini ifade eden Karaman,”Yenilik için, değişim için, gelişim için” diyerek çıktığı yolda bütün esnaflardan destek bekleyerek büyük bir değişimin yapılmasını istedi.

“Yıllardır Değişmeyen Sorunlar Yüzünden Bu Seçim Değişmeyi Hak Ediyor”

Yıllardır her seçimde değişim diyerek bir türlü değişmeyen ve esnafın dertleriyle dertlenmeyen bir yönetimin ardık değişmeyi hak ettiğini ifade eden Mehmet Karaman,” Vatandaşlarımızın ilgisi gayet güzel. Şu an esnaflarımız bir değişim istiyor ve herkeste bunun farkında. 13 Ocak tarihinde bu değişim İnşallah gerçekleşecek. Sahada şunun farkındayız. Çünkü vatandaşlarımız esnaf kardeşlerimiz bir yenilikten yana. Esnaf ve sanatkârlarımız bizleri göreve çağırıyor. Biz 13 Ocak’ta seçimi alacağız ve bu insanlara hizmet vereceğiz. Bu günkü kapalı pazar esnaflarımızdan kalan izlenimlerimiz gayet olumlu ve sıcak. Onların ilgi ve alakalarına teşekkür ediyorum. Değişmeyen bir yönetimin değişmesiyle yenilikleri esnafımız hak ediyor. Biz onlar için varız, onlar için çalışacak ve hizmet edeceğiz” dedi.

“Bu Seçimde Esnaf Dostlarımızdan Bir Defa Şans İstiyoruz”

Artık yıllanmış bir yönetim değil değişen ve gelişen bir yönetim anlayışının esnaf arkadaşlarımızın sorunlarına öncülük olmasını isteyen Karaman,” Ben 41 yıldır bu Ünye’mizde biz esnafım. Tüm camiayı ve insanların durumlarını gayet iyi biliyorum. Biz sorunlara çare dertlere derman olmaya geliyoruz. Ve bu işleri büyük bir özveriyle yapacağız. Yönetimimizde gayet uyumlu ve genç arkadaşlarımız var. Bizim zaten hedefimiz ve amacımız gençlerin önünü açmak. Bu seçimlerde kadınlarımıza öncülük onlara söz hakkı tanınması amacıyla yönetimde kadınlarımızı ön plana tutmak amacıyla listemize yazdık. Kadın esnaflarımız var. Onlarında sorunları var. Artık yıllanmış bir yönetim değil yenilikçi ve değişmesi gereken bir yönetim olsun istiyoruz. Ben esnaf arkadaşlarımızdan bir defa şans istiyor ve bu seçimlerde değişim için onlardan bana dört senelik yetki bekliyorum. Her şey seçmen esnaflarımızın elinde ve onların oylarına bu sene talibim” diye konuştu.