Karaman: “Üyelerimiz Değişim İstiyor”

Reklam
Reklamı Gizle

Ünye Terziler, Kuaförler Esnaf ve Sanatkârlar Odası başkan adayı olan Mehmet Karaman, üyelerine gezilerine aralıksız devam ediyor.

13 Ocak Perşembe günü 3 adayın yarışacağı oda seçimlerinde adaylar arasında en iddialı olan ve seçmeninde desteğini arkasına alan Mehmet Karaman, seçim günü sandıkta bütün üyeleri beklediğini söyledi.

Kurduğu yönetimle Ünye Cumhuriyet Meydanı, Çınarlık Mahallesi, Orta Çarşı, Belediye ve Hükümet Caddelerini gezen Mehmet Karaman, yarışın dostluk içerisinde geçeceğini belirterek artık bir değişimin şart olduğunu ifade etti.

“Odayı Birlikte Yönetelim”

13 Ocak günü yapılacak oda seçimlerinde oda ile üyeler arasında bulunan kırgınlıkların giderilerek birlikte yönetileceğini söyleyen Ünye Terziler, Kuaförler Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkan Adayı Mehmet Karaman,” Biz oda seçimlerini kazanmamız durumunda bu seçim sonunda birlikte yönetelim istiyorum. Odaya küs olan üyelerle bir an önce barışarak onların istediği bir değişimin artık bende gerçekleşmesinden yanayım. Seçim günü bütün üyelerimizin sandıkta oylarını kullanmasını ve asıl kazanın dostluk, hizmet ve gönüllere girmek olduğunu ifade etmek istiyorum. Ünye küçük bir yer. İster istemez esnaf kardeşlerimizle birbirimizin yarın yüzüne yeniden bakacağız. Bu seçimin öncelikle üyelerimize hayırlı olsun diliyor, seçmenlerimizin mutlaka oylarını kullanmalarını rica ediyorum” dedi.

“Üyelerimiz Ve Esnafımız Değişim İstiyor”

Üyelerin ve esnafların artık yeni bir değişim istediğini söyleyen Karaman, “ Yapılacak seçimlerde üyelerin ve esnafların artık bir değişim istediğini görüyoruz. Bu gün bizler cadde üzerindeki esnaflarımızı gezdik. Herkesin gönlünde bir aslan yatar. Ancak yıllardır aynı yönetimin artık değişmesinin şart olduğunu ve yeniliklere artık açık olması gerektiğini üyelerimizde farkındadır. İnşallah bu seçimde değişimi hepimiz hissedeceğiz” diye konuştu.