Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

JÖH TIRINA ÜNYE’DE YOĞUN İLGİ

JÖH TIRINA ÜNYE’DE YOĞUN İLGİ
17 Ağustos 2021 - 1:43

Jandarma Özel Harekat (JÖH) ve Jandarma Özel Asayiş ve Kurtarma (JÖAK) Store Tırı Ünye’ye geldi.

Katıldıkları operasyonlar ve kurtarma hizmetleri ile tüm Türkiye’nin beğenisini kazanan, Jandarma Genel Komutanlığı’nın gurur kaynağı olan JÖAK’ın, lisanslı ürünleri Türkiye’nin birçok şehrini gezen Jöak Store mobil satış aracı, Karadeniz Bölgesi turu programı kapsamında Ünye’ye geldi.

Cumhuriyet Meydanına park eden ürün satış TIR’ının ilk gününde Ünyeliler ürünlere ilgi gösterirken, TIR’ın 3 veya 4 gün Ünye’de kalacağı bildirildi.

Jandarma Özel Asayiş Komutanlığı’nın faaliyetlerine ilişkin broşürlerin dağıtıldığı mobil satış aracında kep, mont, kupa bardak, t-shirt, anahtarlık vb. lisanslı ürünler JÖAK markası ile halka satışa sunuluyor. Mobil Satış aracı, 15-17 Ağustos Fatsa , 18-21 Ağustos tarihleri arasında da Ünye’de ziyaretçilerini ağırlayacak.

Korona virüs tedbirleri kapsamında mesafeli satış kurallarına uygun çalışmakta olan mobil satış araçında gerçekleştirilen alışverişlerden elde edilen gelirlerin belirli bir kısmı ayni ve nakdi olarak şehit ve gazi olan personellerin ailelerine destek sağlayan Jandarma Asayiş Vakfı kuruluşu olan JAVDES A.Ş.’ye bağışlanacak.


Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-