Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

JANDARMADAN AMANSIZ TAKİP

JANDARMADAN AMANSIZ TAKİP
03 Kasım 2020 - 2:02

Perşembe’de farklı tarihlerde meydana gelen hırsızlık olayı jandarmanın çalışması sonucu aydınlatıldı.

14-16- 24 Temmuz 2019 tarihinde Çerli mahallesi Değirmen önü mevkiinde Ordu Büyükşehir Belediyesine ait Or-Bel tarafından işletilen Kadınlar plajı büfesinde meydana gelen hırsızlık ile Çerli mahallesinde 25 Aralık 2019 tarihinde meydana gelen hırsızlık olaylarını Perşembe Jandarmanın ısrarlı teknik takibi çözdü.

Edinilen bilgilere göre Perşembe İlçe Jandarma Komutanlığının tahkikatı ve gizli takibi neticesinde o mevkiinde gerçekleştirilen dört adet hırsızlık olayına karıştığını elde edilen delillerle tespit edilen hırsızlık zanlısı olarak Ş. Y ve arkadaşlarını hakim önüne çıkarmayı başardı.

Zanlının savcılıkta alınan ifadesinde suç ortaklarının da olduğunu itiraf etmesi neticesinde Perşembe 2004 doğumlu F.Y savcılıkça alınan ifadesinin ardından serbest bırakılırken, diğer sanık Perşembe 2002 doğumlu F. B ise tutuklanmak üzere mahkemeye sevk edildiği ancak ifadesinin ardından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldığı, Kadınlar plajındaki hırsızlık ile Çerli mahallesindeki evdeki hırsızlığı gerçekleştirdiği belirlenen Perşembe nüfusuna kayıtlı 2002 doğumlu Ş.Y tutuklanarak ceza evine gönderildi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-