JAJA DÖNER’DEN EKONOMİK HAREKETE DESTEK

Reklam
Reklamı Gizle

JAJA DÖNERDE ZAM MAM YOK

Hizmete girdiği günden itibaren a kalite ürün , a kalite hizmeti en uygun fiyata sunma prensibi içerisinde olan Jaja Döner zamlara dur dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın  ekonomi hamlesine Jaja dönerden destek geldi.
Yağa, şekere, tuza, una ve her türlü ürüne yapılan ard arda zamların peşinden vatandaşların alım gücüne ve  hükümete destek olarak Ünye’de hizmet veren Jaja döner kampanya başlattı.

Kaledere Mahallesi Büyük Cami karşısında 3 yıldır hizmet veren Jaja Döner fiyatlarında zam yapmak yerine indirime gitti.

Ja ja Döner yetkilisi gazetemize yapmış olduğu açıklamada “Vatandaşların içinde bulunduğu durumu biliyoruz. Cumhurbaşkanımızı ekonomik mücadelede yalnız bırakmak istemedik , bizimde bu mücadelede payımız olması amacıyla   kampanyayı başlattık. Piyasada 18 lira olan Hatay döner, saç kavurma ve ciğer gibi ürünlerin fiyatını 10 liraya indirdik. Milletimizin yüzü gülsün istedik.Bunu yaparken de  ne kaliten nede malzemeden ödün verdik.  Fiyatlarını düşürdüğümüz ürünlerimizi herkes tatsın istiyor sadece sürümden kazanç sağlamayı hedefliyoruz.

Vatandaşlar Büyük Cami karşısındaki işletmemize bizzat gelebilirler veya 452-323-51-52 numaradan   sipariş verebilirler.

Şu iyi bilinmelidir ki biz devletimizin yanındayız ve her daim var olmaya devam edeceğiz. Umarız diğer işletmeler de halkın ve ülkenin menfaatleri ölçüsünde hareket ederler.” Dedi.