İyi’ler Geliyor Ak Parti Gidiyor

Reklam
Reklamı Gizle

İyi Parti’nin 4. Kuruluş yıl dönümü nedeniyle Yunus Emre Restoranda partililerin katılımıyla kahvaltı programı düzenlendi.

İyi Parti Ordu İl Başkanı Ekrem Şentürk İyi Parti Ünye İlçe Başkanı Feryal Çuhacı, İyi Partili ve Eski Belediye Başkanı Ahmet Arpacıoğlu ve partililer düzenlenen programda bir araya geldi. İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener önderliğinde 2017 yılında kurulan ‘’İyi Parti’’ 4. Yılı yapılan organizasyonla partililer tarafından kutlandı.

‘’Biz İyileriz Ve Kazanacağız’’

Düzenlenen kahvaltı programında konuşan Ünye İyi Parti İlçe Başkanı Feryal Çuhacı, ‘’Biz iyileriz ve gelecek seçimlerde mutlaka kazanacağız 2017’de kurulan partimize ‘’ Yapamayacaksınız, başaramayacaksınız’’ diyerek önümüze engel koydular. Ancak Genel Başkanımız Meral Akşener pes etmeyerek herkesin karşısına dimdik çıkarak mücadelesini sürdürdü. İyi olanların partisi ve iyilerin partisi olan bu bütünlüğümüz gelecek seçimlerde iktidar olacak ve bu haksızlıklar sona erecek’’ dedi.

‘’İyiler Geliyor Ak Parti Gidiyor’’

Programda söz alan İyi Parti Ordu İl Başkanı Ekrem Şentürk, ‘’ 2017 yılında Genel Başkanımız Meral Akşener önderliğinde kurulan partimizin 4. Yılını siz dostlarımızla beraber kutluyoruz. Ülkemizin içinde bulunduğu yolsuzluk, haksızlık ve adam kayırma gibi zihniyetlerin önüne geçmek için verdiğimiz mücadele sonunda Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’i Başbakan yapacak genişletilmiş parlamenter sisteme geçişini yapacağız. Ülkemizin genç evlatlarına kapılarımızı açacak, yoksul vatandaşlarımızın yaşadığı zorlukları refaha erdireceğiz. Yıllardır sürdürdüğümüz mücadele sonunda bizim için tek gaye halkımızın rahat yaşamasıdır. Dış Politikada ülkeler arası ilişkilere yeniden sağlamlaştıracak adımlar atacağız. Gelecek seçimlerde hedefimizde yoksulluğun önüne geçecek halkımızla iç içe olacak bir mücadele hedefliyoruz. Bizler hep diyoruz ki yurttaşlarımızla, dostlarımızla ve Genel Başkanımızla verdiğimiz mücadele sonunda ‘’İyiler Geliyor Ak Parti Gidiyor’’ diyoruz.