Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

İYİ PARTİLİ ÇIRAKLI GÜNDEM YARATTI

İYİ PARTİLİ ÇIRAKLI GÜNDEM YARATTI
05 Şubat 2021 - 1:59

Her hafta A52TV ekranlarında yayınlanan NET BAKIŞ programında İyi Parti Ünye Belediye Meclis Üyesi Murat Çıraklı gündem yaratacak açıklamalarda bulundu .

Çıraklı programda Ordu’ya gelen iyi Parti milletvekilleri ile ilgili bilgiler verdi .

Çıraklı ,İyi Parti Milletvekillerinin  Ünye, Fatsa Altınordu ve diğer ilçelerde temasta bulunacağını belirterek, Cuma saat 11’de Erzurum milletvekilinin Ünye limanında basın açıklaması düzenleneceğini ifade etti.

BAŞKAN TAVLI MECLİSTE OLMALI

Ünye Belediyesi Meclis Üyesi Çıraklı, programda salı günü gerçekleşen belediye meclis toplantısında bulunmayan Ünye belediye başkanı Hüseyin Tavlı ya sitemde bulundu. Başkanın toplantıda bulunması gerektiğini belirten Çıraklı, Belediye başkanları planlamalarını meclise  göre yapması gerektiğini ifade etti.

REVİZYON İŞİ BAŞA BELA OLACAK

Meclis üyesi Murat Çıraklı, mecliste görüşülen konulardan olan revizyon değişikliği oylaması ile ilgili olarak meclisin ve belediyenin hatalı davrandığını bu uygulamanın hayata geçirilmesi halinde işin içinden çıkılamayacağını belirtti.

Ünye’de  çok sayıda imar planı değişmesi gerektiğini ve bu imar planları içerisinde yapılmış binalarında bulunduğunu belirten Çıraklı, belediye böyle bir karar alırsa ,bu karar emsal oluşturur ve kimse bu işin altından çıkamaz. Belediye durduk yerde kafasına çorap örüyor.Ayrıca bu kararları önce dönem Hüseyin Tavlı ve Orhan Gürel onaylamışlardı’’  dedi.

KİLİSE VERİLİRSE KÜLTÜR YOLU BİTER

Mecliste görüşülen maddelerden diğeri ise Murat Çıraklı tarafından tepki ile karşılandı.

Çıraklı, Kızılay Ünye şubesinin engellilerin kullanımı için  belediyeden istediği Kilise ile alınan kararın yanlış olduğunu ifade etti. ‘’Buradan rant bekleniyorsa Murat Çıraklı olarak bu işin  sonuna kadar takipçisi olurum’’ dedi.

HUKUKA SAYGILIYIZ AMA…

Murat Çıraklı Ayrıca görevden alınan eski Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar’ ın soruşturmalarında beraat etmesi ile ilgili de önemli açıklamalarda bulundu.Çıraklı, hukuka saygılıyız ama vicdan mahkemesi farklı ‘’dedi.

Murat Çıraklı NET BAKIŞ programında birçok konuya değinirken programın tamamını izlemek için aşağıdaki ekrana tıklayabilirsiniz.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-