İYİ PARTİ ÜNYE TEŞKİLATI, 3. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLADI

Reklam
Reklamı Gizle

İYİ Parti’nin oy oranının yüzde 14,8’e çıktığını ifade eden İYİ Parti Ünye İlçe Başkanı Feryal Çuhacı; “Türkiye’nin artık üçüncü partisiyiz. Bundan sonra tek hedefimiz iktidar.”dedi.

İYİ Parti Ünye ilçe teşkilatı 25 Ekim 2017 yılında kurulan partilerinin 3. kuruluş yıl dönümünü pasta keserek kutladı.

Parti’nin kuruluş tarihi ile İYİ Parti Ünye ilçe Başkanı Feryal Çuhacı’nın doğum gününün aynı gün olması dolayısıyla Parti yönetimi adına Ali Civelek, Gençlik Kolları adına ise Cemal Sider Başkan Feryal Çuhacı’ya çiçek takdim etti.

Başkanı Çuhacı, 3. yıl kutlamasındaki konuşmasında2017 yılında partiyi türlü sıkıntılarla kurduklarını ve partinin bugün iyi bir noktaya geldiğini söyledi.

Feryal Çuhacı, “25 Ekim 2017 bizim partimizin doğum tarihi. 3 yıl geçti. Biz türlü sıkıntılarla bu partiyi kurduk. Adalet dedik, özgürlük dedik, bayrak dedik, Atatürk dedik, tarım ve hayvancılık dedik, doğa dedik partimizi kurduk.”dedi.

Oy oranımız yüzde 14.8 ulaştı

Son yapılan kamuoyu araştırmasında İYİ Parti’nin üçüncü parti çıktığını hatırlatan Çuhacı, “Ankara’ya kongreye gittiğimizde İYİ Parti’nin 13-15 bandında yer aldığını söylemişlerdi. Bir araştırma şirketinin yaptığı son araştırmada yüzde 14,8 oy oranına ulaştık. Türkiye’nin artık üçüncü partisiyiz. Güçlüyüz, büyüğüz, geliyoruz. Allah izin verirse bundan sonra tek hedefimiz iktidar. Bizsiz kimse adım atamaz. Her şey gönlümüzce olsun, Allah yarımcımız olsun.”diye konuştu.