İYİ PARTİ ‘ORDU TANITIM GÜNLERİ’NE ÇIKARMA YAPTI

Reklam
Reklamı Gizle

İYİ PARTİ  ‘ORDU TANITIM GÜNLERİ’NE ÇIKARMA YAPTIOrdu Dernekler Federasyonu tarafından organize edilen 10’uncu Ordu Günleri Yenikapı Etkinlik Alanı’nda başladı.İYİ Parti STK’lardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcı Burak Akburak, İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, İYİ Parti Ordu İl Başkanı Ekrem Şentürk ile il ve ilçe teşkilatları Orgu Günlerine yoğun ilgi gösterdi.

Ordu’nun yöresel ürünlerinin yer aldığı Ordu Günleri’nde stantları ziyaret eden İYİ Parti STK’lardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcı Burak Akburak ve İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu’ya, İYİ Parti Ordu İl Başkanı Ekrem Şentürk eşlik ederek bilgi verdi.
Programın Ordu’nun tanıtımı ve gurbetteki hemşehrileri için önemli olduğuna dikkat çeken İYİ Parti Ordu İl Başkanı Ekrem Şentürk, “Programı düzenleyen Ordu Dernekler Federasyonu Başkanı Sayın Sabri Çelebi ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum. Ordu’muzu her yönüyle tanıtma açısından bu organizasyon önemli. Gurbette yaşayan Ordulular, memleket hasretini bu günlere katılarak gideriyor. Emek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.
İYİ Parti teşkilatları olarak programa tam kadro katılım sağladıklarını ifade eden Başkan Şentürk, “Bu organizasyonda bizleri yalnız bırakmayan STK’lardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Burak Akburak ile İstanbul İl Başkanımız Sayın Buğra Kavuncu’ya teşekkür ediyorum. İl Başkan yardımcılarıma, ilçe Başkanlarıma ve teşkilat mensubu kıymetli dava arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Birlikte rahmet var, hep birlikte şehrimiz için bir aradayız. Ordu’muz bizler için bir Sevda her daim bu sevdamızın yanında ve yakınında olacağız” şeklinde konuştu.
Ayrı İstanbul”da gerçekleşen Ordu Günlerinde İyi Parti İl Başkanı Ekrem Şentürk ile eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin bir süre sohbet etti. Bu Sıçak gelişme Şahin İyi partiye mi geçiyor sorusunu akıllara getirdi.