İyi ki Varsınız Hocam

Reklam
Reklamı Gizle


“Aybastı ilçesinde özel bir diş kliniği bulunan Diş Hekimi Arif Şahin, telefonla kendisine ulaşan hastası için seferber olarak kilometrelerce yolu kat ederek hastasını tedavi etti.
İlçe merkezine hasta olduğu için gelemeyen 58 yaşındaki Duran Kaplan isimli vatandaş Diş Hekimi Arif Şahin’e telefonla ulaşarak yardım istedi. Bu isteği kırmayan doktor ekibini alarak ilçeye on kilometre uzaklıkta bulunan evine giderek dişlerinden rahatsız olan hastasını tedavi etti.
Bir hastasını daha sağlığına kavuştuğuna sevinen Arif Şahin,” Hastamız telefonla bize ulaşıyor. Şehir merkezine uzak olduğu ve yatağa bağlı olduğu için diş ağrısının olduğunu söyleyerek bizlerden yardım istiyor. Tabii, felç olan hastamızın bu isteği üzerine kliniğimizde bulunan hastalarımızdan acil bir hastamıza geçmemiz konusunda bilgilendirme yaptık. Kliniğimizi kapattıktan sonra çalışanlarımızla beraber yola çıktık. Vardığımızda aşırı derecede diş ağrısı vardı. Gece zaten bitkin bir vaziyette hiç uyumamış. 2 tane 20’lik dişini alarak tedaviyi gerçekleştirdik. Yapılan müdahale sonrası hastamız bizleri arayarak teşekkür etti ve sağlık durumu gayet iyidir” dedi.