İnce ve İncekara Ailesinin Mutlu Günü

Reklam
Reklamı Gizle

Ünye Belediyesi Muhtarlık İşleri, Ruhsat ve Denetim Müdürü İrfan İnce’nin kızı Ümran ile Harita Mühendisi Hüseyin İncekara’nın oğlu Yrd. Doç. Dr. Abdullah Harun İncekara evlenerek hayatlarını birleştirdi.

Münevver ile Ünye Belediyesi Muhtarlık İşleri, Ruhsat ve Denetim Müdürü İrfan İnce çiftinin kızı Ümran ile Sema ve İnce Mühendislik kurucusu Harita Mühendisi Hüseyin İncekara çiftinin oğlu Gaziosmanpaşa Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nde Yrd. Doç. Dr. Abdullah Harun İncekara evlenerek hayatlarını birleştirdi.

Ünye Atatürk Parkı Sosyal Tesislerinde gerçekleşen düğün töreninde genç çifti, İnce ve İncekara ailelerinin eş, dost ve yakınları yalnız bırakmadı.

Siyasetten, bürokrasiye, iş insanlarına kadar çok sayıda davetlinin katıldığı düğün töreninde Ümran ve Abdullah Harun çifti, “Bu mutlu ve günümüzde bizleri yalnız bırakmayan tüm davetlilere teşekkür ediyoruz. Ayrıca mazeretleri dolayısıyla düğün törenine katılamayıp kalbi bizlerle olan, çiçek yollayarak tebrik eden tüm eş, dost ve yakınlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.