Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

İLKLERİN TELEVİZYONU A52TV YENİ YAYIN DÖNEMİNE HAZIR

İLKLERİN TELEVİZYONU A52TV YENİ YAYIN DÖNEMİNE HAZIR
14 Eylül 2021 - 23:33

Ordu’nun ilk ve tek digital platformda yayın yapan televizyonu A52TV’nin, 2021-2022 yayın dönemi 27 Eylül pazartesi başlıyor.

Yeni sezonda ekranda olacak klasik programların yanında yeni yüzler ve programlarda yer alacak.

A52TV’nin yeni sezona da damgasını vuracak programlar arasında yeni ve yılın transferi olmaya aday isimlerde yer alıyor. A52TV ekranlarına 3 yeni transferle girecek olan A52TV iddialı programlarla geliyor.

Yeni yayın dönemine hazırlanan A52 TV ailesi her geçen gün gücüne güç katmaya devam ediyor.


Bir yılını doldurmaya hazırlanan ve izleyicilerinden aldığı güçle her geçen gün ailesini genişleten A52 TV, yeni yayın dönemine yine bomba gibi hazırlanıyor. Yeni program ve programcıları ile bir araya gelen A52 TV Yayın Kurulu Başkanı cihan Çakır ve Genel Yayın Yönetmeni Yunus Zor bu özel günü pasta keserek kutladılar.


Astrolog Merve Sarı ve program yapımcısı Cansu Kul ile her hafta pazartesi günü astroloji yorumları ile ekrana gelecek olan “astroloji Köşesi” ekibi, sabah kuşağında “çay saati” programı ve belgesel araştırma programı ‘Gez Öğren’ programının sunucusu ve yapımcısı ekranların yeni yüzü Elif Erken’in aileye merhaba dediği özel günde kanalın müdavim programcıları Oktay Fidan ve Gökhan Beşikçioğlu’da yer aldı.


Yeni yayın döneminde yeniliklerle bir arada olacaklarını söyleyen ‘Başkanla 52 dakika’ program yapımcısı Oktay Fidan ve ‘İş Dünyası’ program yapımcısı olarak tanıdığımız ve yeni yayın döneminde spor programının da moderatörlüğünü yapacak olan Gökhan Beşikçioğlu’da yeni dönemde yeni başarıların mesajlarını verdiler.

YENİ DÖNEMDE DAHADA GÜÇLÜYÜZ


Yaklaşık bir buçuk aylık bir bekleyişin devamında yeni bir heyecan ve yepyeni programlarla ekrana geleceklerini söyleyen A52 TV Genel Yayın Yönetmeni Yunus Zor, başarıya gidiyoruz sloganı ile yola çıktıklarını ifade ederken, “yaklaşık bir yılda ciddi bir ivme yakaladık. Bu başarı da başta program yapımcılarımız, kamera arkasındaki güç olan arkadaşlarımız ve izleyicilerimizin büyük emeği var. Biz de bu emeği karşılıksız bırakmamak için yeni yayın döneminde mevcut programlarımıza ek olarak yeni programlar ekledik. Yeni dönemde ailemize katılan Elif Erken ve Merve Sarı’ya teşekkür ediyorum. Bizi izlemeye devam edin” dedi.

A52TV’DEN MUHTEŞEM GECELİ TANITIM


Yayın Kurulu ve KARTEGDER Başkanı Cihan Çakır ise yeni yayın dönemine iyi bir lansman gecesi ile başlayacaklarını duyururken ekip arkadaşlarına ve izleyicilere de teşekkür etti.

İŞTE YENİ YAYIN DÖNEMİNDE YER ALACAK PROGRAMLAR

ELİF ERKEN ile GEZ ÖĞREN VE ÇAY SAATİ ,

ASTROLOJİ KÖŞESİNDE MERVE SARI,

KADINCA İLE CANSU KUL ,

ORHAN GÜLER İLE HUZURA DOĞRU VE GÖNÜL DOSTU,

GÖKHAN BEŞİKÇİOĞLU İLE SPORAKSİYON VE İŞ DÜNYASI,

NET BAKIŞ İLE MURAT ÇIRAKLI,

İBRAHİM HAKAN GÜN İLE TOPRAĞIN BEREKETİ,

OKTAY FİDAN BAŞKANLA52DK VE ARENA

YUNUS ZOR TURUNCU EKRAN VE ARENA

CİHAN ÇAKIR ARENA,KAPTAN KÖŞKÜ

ALİ ZEREN İLE ZAMAN YOLCUSU

VE DAHA FAZLASINI A52TV.COM’DA İZLEYEBİLİRSİNİZ…

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-