İLK VE YENİ YÖNETİM GÖREV BAŞINDA

Reklam
Reklamı Gizle

BLD_5181

Yeni yönetim futbolcularla bir araya geldi

Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, Ünye 1957 Spor’un yeni yönetimi ile birlikte Cevizdere Tesisleri’nde yunus_emre-21-214x30044futbolcularla bir araya geldi.

Ünyespor ve Ünye Belediyespor’un bir araya gelerek tek çatı altında birleşmesinin ardından iki takım Ünye 1957 Spor olarak yoluna devam edecek. Resmi birleşmenin ardından Ünye 1957 Spor Cevizdere Tesisleri’nde çalışmamalara başlayarak sahaya indi. Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar ve yeni yönetim, takımın tesislerde gerçekleştirdiği antrenmana katılarak antrenman sonrası futbolculara baklava ikramında bulundular.

“Amacımız Ünye’de futbolumuzu layık olduğu yere getirmek”

Yeni yönetim ve futbolcuların ilk kez bir araya geldiği tanışma toplantısında konuşma yapan kulüp başkanı Abdullah Sarı, yeni yönetim kurulu listesini okuyarak başladığı konuşmasında, “İki yıllık bir birleşme sürecimizin ardından çok şükür Belediyespor ve Ünyespor, Ünye 1957 Spor adı altında resmi olarak olarak birleşti. Şimdi yeni bir heyecanla, yeni bir ekip çalışmasıyla yönetim kurulu arkadaşlarımızla beraber bu görevi devraldık. Amacımız Ünye’de futbolumuzu layık olduğu yere getirmek, arkadaşlarımız ve biz bu amaç için özverili bir şekilde çalışacağız” diye konuştu.

img288“Birleşme Spor camiamıza ve Ünye’mize hayırlı olsun” diyerek sözlerine başlayan Ünye Belediye Başkanı ahmet Çamyar ise yaptığı konuşmada,“Mutlu bir sonla neticelen Ünye 1957 Spor olgusu hayata geçmiş oldu. Bu akşam cevizdere tesislerimizde spor tarihi açısından son derece mutlu bir anı paylaşıyoruz.  Ünye 1957 Spor ismini seçmemizin nedenleri yönetmeliklerde bu zamana kadar yapılan bazı toplantılarda Yeni Ünyespor olsun gibi teklifler vardı ancak takım isimlerinin başına “yeni” gibi ibarelerin olamayacağı söylendi. Bir diğer nedeni ise 1957’yi çıkardığımızda Ünyespor’u çağrıştırdığı için bu ismi seçmiş olduk” şeklinde konuştu.

“Hedefimiz bir üst lige yükselmek”

Konuşmasının devamında yeni yönetimin oluşum aşaması ve  takımın hedefleri hakkında değerlendirmelerde bulunan Başkan Çamyar, “Bugün burada 27-28 tane futbolcumuz var;  oyuncularımızın bir bölümü Belediyespor’da emek sarfeden arkaşlarımız diğer bölümü ise Ünyespor’da ter döken arkadaşlarımızdı. Bizim bundan sonraki süreçte hedefimiz bir üst lige yükselmek. Bu süreçte altyapımıza ciddi manada önem vereceğiz. Yeni yönetimimizi oluştururken Ünyespor’a ve spor camiasına emek vermiş kim varsa onun fikrini alarak, iş adamlarımızın katkısını buraya yönlendirerek bunun yanında belediyemizi de dışarda tutmayacağımız bir modeli hayata geçirelim istedik. Birleşme sürecinde Ünyespor’umuzun ve Belediyespor’umuzun yöneticilerine bir takım eliştiriler gelmiş olabilir. Sokak bizi yönetmesin, biz sokağı yöneteceğiz. Ben bu süreçte doğru hamleyi yapan, dirayetli duran ve emeği geçen başta Belediye başkan yardımcımız Erhan Bey olmak üzere herkesi ayrı ayrı kutluyor tebrik ediyorum” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Yönetim Kurulu Listesi:

Başkan: Abdullah Sarı

AS Başkan: Engin Çakır

Dış İlişikilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı: Murat Sözkesen, Mustafa Uslu, Hasan Yağcı

Genel Kaptan: Recep Ali Şatıroğlu

Futbol Şube: Sorumlusuarslan Akbaş

Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı- Basın Sözcüsü: Erhan Eren

Hukuk İşleri Sorumlusu: Adem Pilav, Osman Fidan

Altyapıdan Sorumlu Başkan Yardımcısı: Serkan Güney, Sedat Yeşilyurt

Taraftar Sorumlusu: Tolga Oral, Anıl Tahmazoğlu

Tesislerden Sorumlu Başkan Yardımcısı: Sabri Tiyaloğlu, İsa Karayiğit, Tolga Kaygı, Yılmaz Çiloğlu

Yedek Listesi: Hasan Çolakoğlu, Zekai Baş, Abdülkadir Bulat, Şenol Aslanbey, Serkan Çolakoğlu, Tanzer Şenol

Denetim Asil: Osman Nuri Dolu, Enver Çakır, Mehmet Arslan

Denetim Yedek Ünal Şahin, Abdullah Şentepe, Çağlar Karatay

Sportif Direktör:Bülent Sönmez

Teknik Direktör:İbrahim Yıldırım

Yardımcı Hoca:Mehmet Dönmez

Altyapı Hocaları:Arif Bacacı, Cihan Özal, Hakan Kenanoğlu

Malzemeci:İsmail Kınacı

Masör:Şabak Akbaş

 

 

Anahtar Kelime: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir