İFTAR ŞEHİDİMİZDEN DUA SİZDEN

Reklam
Reklamı Gizle

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Genel Başkanlığı tarafından hazırlanan proje ile şehit yakınları ve gazilerin dağıttığı ramazan kolileri ile şehitler dualarla anıldı.

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Genel Başkanlığı bu Ramazan ayında değişik bir projeye imza attı. Hazırladığı ramazan yardım kolileri ile İhtiyaç sahibi ailelere yardım ederken şehitleri de dualarla anılması için “İftar şehidimizden dua sizden” kampanyası düzenledi. Vakıfın düzenlediği kampanyaya Fatsa, Ünye ve çevre ilçelerde de destek veren Fatsa Ünye ve Çevre İlçeleri Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanlığı’da kampanya kapsamında ihtiyaç sahibi ailelere ulaşmaya çalışıyor. Dernek Başkanı Adem Çiçek ve dernek üyesi gazilerin bizzat evlere ulaştırdığı koliler sayesinde şehitlerimiz de dualarla anılıyor.

Başkan Adem Çiçek proje hakkında bilgi verirken su açıklamayı kaydetti, “proje kapsamında ihtiyaç sahibi ailelerimize hazırlanan gıda kolilerimizin dağıtımının üçüncü etabını gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Mübarek Ramazan ayının birlik ve beraberliğimizin ruhuna güç katmasını, başta ülkemiz olmak üzere, tüm İslam coğrafyasına hayırlara vesile olmasını ve niyetlerimizin kabul olmasını Cenab-ı Haktan niyaz eder, emeği geçen azdan çok tan vesile olan herkeze sonsuz teşekkür eder saygılar sunarım”.