“Hamidiye” Sağlık Ocağına Kavuştu

Reklam
Reklamı Gizle

Ünye Hamidiye Mahallesi Sağlık Ocağı uzun zamandır vatandaşlar tarafından beklenen  açılışla hizmete girdi. Mahalle Muhtarı Ömer Atik’in girişimleri ve İlçe Sağlık Müdürlüğü, kamu kurumları ve hayırsever iş adamları tarafından desteklenen Hamidiye Sağlık Ocağı düzenlenen törenle açılışı gerçekleşti.

“Sağlık Sorunları Olan Bu Dönemde Sağlık Ocağımız Bir İhtiyaçtı”

Sağlığın insan hayatında önemli bir etken olduğunu ifade eden Hamidiye Mahallesi Muhtarı Ömer Atik,” Sağlık sorunlarının olduğu şu dönemde mahallemize sağlık ocağının açılmasını bir elzem olduğunu öğrendik ve yaptık. Bunu yapanlardan ve destek verenlerden Allah razı olsun. Başta Ünye İlçe Sağlık Müdürlüğümüze, Ordu’muza, bize destek veren herkese sonsuz teşekkür” dedi.

“Emeği Geçenlere Teşekkür Ediyoruz”

Sağlık ocağının yapımında emeği geçenlere teşekkür eden Ünye Kaymakamı Ayhan Işık,” Burada yeni açılan aile sağlığı merkezinin bu seviye ile açılışına kadar katkı sunan bütün hayırsever vatandaşlarımıza, kurumlarımıza, sağlık müdürlüğümüze teşekkür ediyor hayırlı olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından kurdele kesimiyle Hamidiye Sağlık Ocağının açılışı gerçekleştirildi. Açılışa ayrıca Ünye İlçe Sağlık Müdürü Sinan Dinçer Ayyıldız, Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Adem Atik, Ünye Belediyesi Başkan Yardımcısı Ali Kemal Mehel, kurum amirleri ve vatandaşlar katıldı.