Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

“GÜNDOĞDU ALLAH’TAN KORK”

“GÜNDOĞDU ALLAH’TAN KORK”
17 Mayıs 2021 - 13:02

Demokrat Parti Ordu Milletvekil Cemal Enginyurt katıldığı televizyon programında, başta Ak Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu olmak üzere Ak Parti Ordu Milletvekillerine zehir zemberek suçlamalarda bulundu.

Milletvekili Enginyurt özellikle Metin Gündoğdu’ya hitaben yaptığı açıklamada işleri güçleri Büyükşehir Genel Sekreterini, Büyükşehir Özel Kalemini, Sağlık Müdürünü, Rektörü ve diğer kurumlarını eleştirmek. İşleri güçleri dedikodu.

Vatandaşın derdini dinleyen yok.” Diyerek açıklamalarına şu şekilde devam etti;

Her şeyin suçlusu CHP öyle mi?

“Geçenlerde burada Metin Gündoğdu diye Ak PARTİ Millet Vekili kardeşimiz çıktı. Ben onu dinlerken hakikaten çok üzüldüm. Her şeyin sorumlusu CHP, Millet İttifakı her şey günlük gülistanlık her şey iyi. Bir önce ki söylediklerinin arkasından da her şeyin kötü olduğunu ortaya döküyor. Nasıl döktüğüne gelirsek. Bu arkadaş Ordu Ak Parti Millet Vekili, Türkiye’yi yöneten de Ak Partidir. Arkadaş rektöre, Sağlık Müdürüne, Büyükşehir Özel Kalemine çakıyor. Yetmiyor Büyükşehir’in Genel Sekreterine çakıyor. Kardeşim hayırdır? Ben mesela rektör ile bir açıklamasını dinledim çok faciaydı.

Metin Gündoğdu hiç mi Allah’tan korkmuyorsun?

Rektörün oğlu 19 yaşında Üniversite 1. Sınıfta okuyor. Sen buna gelini nerden buldun? Nasıl becerdin buna gelin vermeyi? Rektörün kızı var. Kızı da Rize Üniversitesinde yüksek lisans yaparken anne ve babası Ordu’ya taşındığı için yatay geçiş hakkı var. Ordu’ya geçiş yapmış. Sen Cumhurbaşkanın atadığı bir rektöre böyle bir iftara atacağına, kahveci esnafı, kredi ve ödemeler hakkında ne düşünüyorsun?

Millet battı ,iflas etti Metin Gündoğdu!

Muhalefete hakaret edeceğine ve suçlayacağına, CHP Genel Başkanına hakaret edeceğine sen bir sokağa çıksana. Mağdur olan esnaflar ve vatandaşlar ne diyor bir dinlesene? Ordu’ya yapmadığın işlerin hesabını versene.

Sokağa çıksanıza

Sen İktidar Partisi Vekilisin kendi bürokratlarına televizyon ekranlarından eleştiri yapıyorsun bu olmaz. Sen bunları yapıyor, eleştiriyorsun ama dönüp de pandemi de mağdur olan insanı niye gündeme getirmiyorsun Metin Gündoğdu? Metin Gündoğdu, Ergün Taşçı ve Şenel Yediyıldız bu şehrin insanlarını için niye toplantılar yapmıyorsunuz? Eskiden yapıyordunuz. Sokağa çıksanıza. Varsa yoksa dedikodu ve birbirine karşılarına yaptıklarını anlatmak.” dedi.              

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-