Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

GÜNDOĞDU ,ÜNYE OSB TOPUNU BAŞKANLARA ATTI

GÜNDOĞDU ,ÜNYE OSB TOPUNU BAŞKANLARA ATTI
30 Ekim 2020 - 0:33

Ak Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Altınordu’da bir televizyon kanalında yaptığı programda
Ordu’da yapılması planlanan Organize Sanayi Bölgeleri için konuştu.

Gündoğdu, Yakın bir tarihte Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Hilmi Güler ve Sayın Valimizle bir Ankara ziyareti gerçekleştireceğiz.” Diyerek, Ünye
organize sanayi bölgesi konusunda topu Ünyeli başkanlara attı.

Milletvekili Gündoğdu konuşmasında, Altınordu’da yapılan 3.Organize Sanayi için büyük şehir belediye bütçesinden 3 milyon aktaran Büyükşehir Başkanı Dr. Hilmi Güler’e Teşekkür etti.
Gündoğdu ayrıca, Fatsa’da Yapılacak olan 2. Organize sanayi için grup toplantısından sonra Ticaret Bakanıyla görüşüp, Fatsa OSB için 4,5 Milyon liranın sözünü aldığını, Ticaret Bakanının en kısa sürede Fatsa için 4,5 milyonu Fatsa için çıkaracağını açıkladığını söyledi.

Metin Gündoğdu, Altınordu Fatsa ve Ünye OSB devam ederken “Sayın Bakandan Ünye için talebim olmadı.” diyerek, Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ile Ak Parti Ünye İlçe Teşkilatı Başkanı Kenan Selim Argan’ı işaret ederek, “ ‘Belediye Başkanı ve İlçe Başkanı Ünye OSB ile ilgili problemi çözdük’ dediler. Nasıl olsa onlar sorunu çözmüş, onun için ben de Ünye için Sayın Bakandan bir talepte bulunmadım.” Dedi.


Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-