Güdek, Yeniden Başkan

Reklam
Reklamı Gizle

Ünye Gıda Maddeleri Satıcıları Esnaf Odası Genel Kurul seçimleri gerçekleştirilmesinin ardından Başkan Harun Güdek yeniden seçildi.

Atatürk Parkı Sosyal Tesisleri’nde Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan program TESK Genel Başkanı Bendevi Palandökenin mesajının okunması ile devam etti. Yoğun bir katılım ile gerçekleştirilen Genel Kurul seçimlerinde tek aday olarak katılan Harun Güdek, 187 oy alarak Ünye Gıda Maddeleri Satıcıları Esnaf Odası Başkanlığına devam etti.

Başkan Harun Güdek konu ile ilgili, “Bugün Olağan Genel Kurulumuzu esnaflarımızın büyük katılımıyla gerçekleştirdik. Onların aşırı derecedeki ilgisi ve alakası bizim omuzlarımızdaki yükü daha da arttırdı. Onların bize vermiş olduğu güç ile bizler daha da güçlendik. Onların sorunu bizim sorunumuzdur. Biz Ünye Gıda Maddeleri Esnaf Odası olarak esnafın ışığının sönmemesi için elimizden gelen desteği onlara verip, hep birlikte mücadele vereceğiz” dedi. Başkan Güdek’in yönetim listesinde “İsmail Kaşif Temizyürek, Özgür Şahin, Kenan Torunoğlu, Mustafa Çamyar, Ayhan Akbaş ve Ali Türk” yer alırken, denetim kurulunda “İsmail Torunoğlu, Okay Çelik, Oğuzhan Felek” isimler yer aldı.

Program 30 yılını tamamlamış kadın girişimcilere plaket verilmesi ile son buldu.