Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

GÖLKÖY’ÜN 3 TEMEL SORUNU MECLİS GÜNDEMİNDE

GÖLKÖY’ÜN 3 TEMEL SORUNU MECLİS GÜNDEMİNDE
05 Mart 2020 - 17:20

CHP Ordu Milletvekili Gölköy Sanayi sitesinin eksiklerini, Gölköy yolunu ve Gölköy Devlet hastanesinin sorunlarını Meclis’e taşıdı. Adıgüzel konuşmasında şunları ifade etti:

“Ordu Gölköy ilçesindeki Yeni Sanayi Sitesi gerek altyapısı, gerek ulaşım olanaklarıyla pek çok eksiğine rağmen hizmete açılmış ve Gölköy esnafı buraya gitmeye zorlanmıştır. Buranın altyapısı başlı başına bir sorundur. Sokak aydınlatmaları, telekomünikasyon altyapısı, saçak çatı izolasyonları, mazgal eksiklikleri, dükkânların su izolasyonu, elektrik ve baca sorunları gibi pek çok başlıkta ciddi eksikler çözüm beklemektedir.

Yine Ordu Gölköy yolu; on sekiz yıl önce başlandı, AKP iktidarının ömrü bu 50 kilometre yolu bitirmeye yetmeyecek gibi gözükmektedir. Bu yolun en zor kesimi olan Dokuzdolambaç mevkisinin bir tünelle geçilmesi gerekirken sırf tasarruf tedbirleri kapsamında bu tünelin iptal edildiğini öğrendik; bunun da bir an önce düzeltilmesini bekliyoruz.

Ayrıca, Gölköy ilçemizdeki devlet hastanesinin bazı branşlarda eksikleri var; özellikle fizik tedavi, radyoloji, çocuk gibi ana branşların tamamlanması ve oranın bir bölge hastanesi şeklinde kullanılması gerekmektedir.”

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-