“Gerekirse Ankara’da Yatarız”

Reklam
Reklamı Gizle

Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İrfan Akar’ın önderliğinde TÜİK’in verilerine göre Ünye’nin 25 ilçenin il olarak aday gösterilmesinin ardından, STK’lar ile ortak hareket eden Başkan Akar, destek arayışlarını sürdürüyor.

Büyük Birlik Partisi Ünye İlçe Başkanı Erol Özkan’a ziyaret gerçekleştiren Başkan Akar, Başkan Özkan’ın tam desteğini alarak, il olma taleplerini bir kez daha yineledi. Ünye’nin il olması kapsamında destek turlarına devam eden Başkan İrfan Akar, Büyük Birlik Partisi Ünye İlçe Teşkilatında Başkan Özkan’dan tam destek aldı.

BBP Başkanı Özkan,” Bu iş Ankara’da biter, gerekirse Ankara’da hep beraber yatalım” diyerek Başkan Akar’ın arkasında olduğunu ifade etti.

“Tam Desteğe İhtiyacımız Var”
Ünye Gıda Maddeleri Satıcıları Esnaf Odası Başkanı Harun Güdek, Muhtarlar Derneği Başkanı Hasan Çalışkan ile birlikte destek arayışında bulunan ve Özkan’dan tam destek alan İrfan Akar,”Ünye’nin il olması için bir hamle başlattık. Ve bu süreçte Ünye’de bulunan tüm siyasi parti ve STK karın da desteğine ihtiyacımız var” dedi.
“Gerekirse Ankara’da Yatarız”
Bu girişimlerin son durağı olan Ankara’da gerektiğinde yatacaklarını söyleyen Ankara’nın Büyük Birlik Partisi Ünye İlçe Başkanı Erol Özkan,” Ünyeli olup Ankara’da siyasi yönden güçlü olan Ünyeli temsilcilerimiz mevcut. Onları istemesi ve bu işi takip etmesi gerekiyor. Biz Büyük Birlik Partisi olarak önerimiz, Ankara’yı sıkıştıralım ve gerekirse günlerce Ankara’da yatıp kalkıp İran’ın da desteğini arkamıza alalım. Ankara bu işin çözüm merkezi ise biz de birlik içerisinde bu işe destek verelim ve kapıları aşındıralım. Bu konuda da partimiz ve temsilcilerimiz adına üzerimize düşen görevi fazlası ile yerine getiririz” diye konuştu.