“Tarih Sohbetleri”

Reklam
Reklamı Gizle

Tarihçi-Yazar Yavuz BAHADIROĞLU’nun Konferansına Katıldı

 004

        Vali İrfan BALKANLIOĞLU, Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin “Tarih Sohbetleri” etkinliği kapsamında gerçekleştirdiği Tarihçi-Yazar Yavuz BAHADIROĞLU’nun Konferansına katıldı.

Ordu Kültür Sanat Merkezi’nde düzenlenen Konferansa, Vali İrfan BALKANLIOĞLU’nun yanı sıra Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver YILMAZ, Büyükşehir Belediye Genel Sekreteri Dr. Mustafa ÇÖPOĞLU, Genel Sekreter Yardımcıları Hikmet YILMAZ ve Bülent CİVELEK, Büyükşehir Daire Başkanları, Şube Müdürleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Kalabalık bir davetli topluluğu tarafından ilgiyle dinlenen Konferansın sonunda, Tarihç—Yazar Yavuz BAHADIROĞLU’na bir buket çiçek takdim ede Vali İrfan BALKANLIOĞLU, Konferansla ilgili duygularını da şöyle dile getirdi:

“Değerli Büyükşehir Belediye Başkanımıza bizlere böylesine kültürel bir ziyafet sunma imkanı sağladığından dolayı teşekkür ediyorum. Kıymetli üstadımız, tarihin engin deryasına bizi daldıran ve çocukluğumuzdan beri fikri oluşumumuza büyük katkılar sağlayan Türkiye’nin fikri ve tarihi dokusuna büyük katkılar sağlayan Yavuz Bahadıroğlu hocamıza, üstadımıza da çok teşekkür ediyorum.”

002 003 004

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.